Akcionáři klubu

Hlavní partneři klubu

Významní partneři klubu

Partneři klubu

M-soft
 
25.2.2012, Fanklub

Sobota plná sportu. Pojeďte na fotbal a hokej!

Sobota plná sportu. Pojeďte na fotbal a hokej!Na Vysočině se schyluje k unikátnímu počinu. Na společný výjezd hodlají vyrazit fanoušci fotbalu i hokeje. V sobotu 3. března mají v plánu shlédnout utkání FC Vysočina v Ústí nad Labem a hokejové Dukly v Hradci Králové. "Pro oba celky jsou to důležité zápasy. Z pohledu FC Vysočina se jedná o první jarní kolo s lídrem tabulky a pro Duklu o čtvrtý zápas ve čtvrtfinále v play-off," vysvětlil Jiří Pech mladší z Fanklubu FC Vysočina.

 

Fotbalová Vysočina i hokejová Dukla mají spoustu společných fanoušků, kteří sledují oba populární sporty. Nyní mají možnost vidět v jediný den dvě utkání. V Ústí nad Labem má FC Vysočina naplánován výkop v 10:15 hodin, v Hradci Králové se vsazuje úvodní buly v 17 hodin. Oba dva týmy potřebují podporu fanoušků, proto se mezi sebou dohodly Fanklub FC Vysočina a Dukla Fanatik a uspořádají společný autobusový zájezd. „Pokud vím, tak je to poprvé v historii, kdy se fanoušci dvou sportů z jednoho města domluvili na společném výjezdu," uvedl Robert Pavlík starší z Dukla Fanatik.

Myšlenka uspořádat zájezd na fotbal a hokej v jeden den se zamlouvá i zástupcům Fan Clubu Dukla Jihlava. „Je to zajímavý počin. Věřím, že zájem ze strany fanoušků o něj bude velký. Oba zápasy jsou atraktivní. Vysočině jde o postup do nejvyšší soutěže, Dukla bude hrát možná rozhodující zápas o postup do semifinále play-off. Proto se vyplatí oba zápasy vidět. Navíc cena zájezdu je velice příznivá," doplnil Zdeněk Drla z Fan Clubu Dukla Jihlava.
Odjezd autobusu na atraktivní dvojzápas je v sobotu 3. března v 6:00 hodin ráno od stadiónu FC Vysočina (za novou tribunou). Cena zájezdu byla stanovena na 350 Kč. Jízdenku si můžete zakoupit ve Sport Baru Hattrick (Březinova 144, v areálu Na Březinkách nad poštou) a to do čtvrtka 1. března. Pokud nebude do středy 29. února dostatečný počet zájemců, vyhrazují si pořadatelé právo tento výjezd zrušit. Bližší informace na telefonním čísle: 606 541 906, popřípadě e-mailu fanklub.vysocina@seznam.cz.

Samozřejmě bude vypraven také dopravní prostředek pouze na fotbalové utkání a to opět s odjezdem v 6:00 hodin od stadionu FC Vysočina. Cena výjezdu je stanovena na 250 Kč a pro členy Fanklubu činí 220 Kč. Zájemci pouze o tento fotbalový autobus se mohou tradičně hlásit na telefonním čísle: 732 770 383, popřípadě e-mailu fanklub.vysocina@seznam.cz.

 
Aktuálně

Vysočina chce učinit krok k postupu mezi elitní osmičku

Pouhých osm dní po losu osmifinále MOL Cupu čeká fotbalisty FC Vysočina jeho první dějství. Původně naplánovaný domácí přípravný duel proti Sigmě Olomouc se totiž po dohodě klubů proměnil v úvodní utkání boje o postup mezi osmičku nejlepších celků národního poháru. Vypukne tuto sobotu 10. října netradičně od 14:00 hodin a jihlavský tým do něj... Celý článek

 
Servis
V tento den před lety
Facebook
 
 
Klub •  Hráči •  Zápasy •  Mládež •  Multimedia •  Fanoušci •  Historie

© 2006-2015 FC Vysočina Jihlava & eSports.cz, s.r.o.  |  RSS
Veškerý obsah stránek chráněn podle autorského zákona a jeho přejímaní bez výslovného souhlasu redakce je zakázáno. Povolena je citace částí materiálů zde zveřejněných s uvedením zdroje www,fcvysocina.cz.