M-soft
 
7.12.2011, Redakce

Juniorky sbíraly zkušenosti v Německu

Juniorky sbíraly zkušenosti v NěmeckuVýběr hráček FC Vysočina ročníku 1995 a mladších vyrazil 3. prosince sbírat cenné zkušenosti na halový turnaj do Německa. V Kümmersbrucku se holky vůbec neztratily a svůj klub dobře reprezentovali. V konkurenci deseti celků skončily ve své skupině třetí a následně uspěli v duelu o cenné 5. místo.

 

„Holky si vyzkoušely kvalitní zahraniční fotbal. Věřím, že se nám tímto otevřela nová cesta k získávání zkušeností a prohlubování fotbalových dovedností. Rád bych holky pochválil za dobrou reprezentaci jihlavské ženské kopané. Těší mne, že se nám daří vychovávat šikovné mladé hráčky,“ uvedl trenér Josef Žampa.

Výsledky ve skupině:
FCV - Post SV Nürnberg  3:1
FCV - SpVgg Greuther Fürth  0:1
FCV - DSC Weisenburg  1:2
FCV - JFG Kümmersbbruck  1:1
O 5. místo: FCV - SV Leerstetten  4:0

Kádr na turnaji: Dáňová, Francálková, Kolouchová, Lačná, Macháčková, Štefaniková, Vinická, Wasserbauerová a Jouklová.

 
Aktuálně

Super ligová tečka: přímá bitva o záchranu proti Karviné!

Takto vypjatý a důležitý fotbalový zápas se na Vysočině ještě nikdy nehrál! V posledním kole aktuálního ročníku HET ligy se na jihlavském stadiónu odehraje bitva dvou týmů přímo ohrožených sestupem! Už není kam uhnout, nelze spekulovat, karty jsou jasně rozdané – Jihlavě k záchraně stačí remíza, Karviná musí zvítězit. Buďte u toho a dotáhněte... Celý článek

 
Servis
V tento den před lety
 
Klub •  Hráči •  Zápasy •  Mládež •  Multimedia •  Fanoušci •  Historie

© 2006-2018 FC Vysočina Jihlava & eSports.cz, s.r.o.  |  RSS
Veškerý obsah stránek chráněn podle autorského zákona a jeho přejímaní bez výslovného souhlasu redakce je zakázáno. Povolena je citace částí materiálů zde zveřejněných s uvedením zdroje www,fcvysocina.cz.

 
 
 
 

Akcionáři klubu

Hlavní partneři klubu

Významní partneři klubu

Partneři klubu