Akcionáři klubu

Hlavní partneři klubu

Významní partneři klubu

Partneři klubu

M-soft
 
24.11.2010, Miroslav Fuks

FC Vysočina testuje tři fotbalisty

FC Vysočina testuje tři fotbalistyAktuální přípravné mezidobí je ideálním obdobím pro otestování potenciálních adeptů dresu FC Vysočina. V tomto týdnu se tak do tréninkového procesu zapojí rychlonohý levonohý krajní záložník Sigmy Olomouc Martin Pulkert, mladý arménský útočník Mostu Gevorg Badalyan a slovenský stoper z Nemšové Roman Častulín. Navíc vedení klubu dotahuje vyřízení vízových povolení pro dva talentované hráče z Bosny a Hercegoviny.

 

Martin Pulkert (nar. 1984) je jihlavskému publiku znám ze svých druholigových angažmá ve Vítkovicích, Opavě a na Viktorii Žižkov. Tento 167 cm vysoký kmenový hráč Sigmy Olomouc má na svém kontě 29 prvoligových startů. Při svých působeních ve II. lize nastoupil do 79 duelů a vstřelil 6 branek. Pulkert na podzim působil na hostování v celku MSFL SK Sulko Zábřeh. V minulosti okusil třetí nejvyšší soutěž v HFK Olomouc a Lipové.

Teprve devatenáctiletý 189 cm vysoký útočník Baníku Most Gevorg Badalyan je členem arménské reprezentace U19 a U21. Do II. ligy ČMFS poprvé nakoukl v loňském ročníku, kdy si připsal 2 starty. Na podzim 2010 se do mostecké sestavy prosadil čtyřikrát.

Pětadvacetiletý stoper Roman Častulin je hráčem slovenského celku FK Slovan Nemšová hrajícího třetí nejvyšší soutěž.

 
Aktuálně

Filip Novotný odešel na hostování do Ústí nad Labem

Dvaadvacetiletý levý obránce či záložník Filip Novotný se vrací do Ústí nad Labem. Z tohoto klubu v lednu 2016 přestoupil do Jihlavy, ovšem nikdy se naplno neprosadil do základní sestavy. Nepochybně se však řadí k talentovaným a perspektivním fotbalistům, tudíž s ním FC Vysočina v zimě prodloužil smlouvu a umožnil mu rozehrání v náročných jarních... Celý článek

 
Servis
V tento den před lety
Facebook
 
 
Klub •  Hráči •  Zápasy •  Mládež •  Multimedia •  Fanoušci •  Historie

© 2006-2018 FC Vysočina Jihlava & eSports.cz, s.r.o.  |  RSS
Veškerý obsah stránek chráněn podle autorského zákona a jeho přejímaní bez výslovného souhlasu redakce je zakázáno. Povolena je citace částí materiálů zde zveřejněných s uvedením zdroje www,fcvysocina.cz.