V květnu 2024 vyšly tyto články:

8.5.FC Vysočina veze velmi cenné vítězství z půdy Vyškova!VYS - JIH 0:1, 27.kolo | Miroslav FuksJe to tam! Příkladně bojující a precizně bránící tým FC Vysočina vydřel první jarní výhru na půdě soupeřů! Tři body veze překvapivě z půdy 2. celku tabulky Vyškova! Velmi cenné vítězství zajistila trefa Justina Araujo-Wilson z 15. minuty po předchozí práci mladíků Křehlíka, Šancla a Fraňka - 0:1 (0:1)!
8.5.David Oulehla: Mužstvo po celé utkání pracovalo a dřeloVYS - JIH 0:1, 27.kolo | Miroslav FuksPamětníci loňského zápasu v Drnovicích po první půli jistě zpozorněli. I před rokem v květnu Vysočina nad Vyškovem vedla po první půli 0:1 díky brance Araujo-Wilsona, ovšem ve druhém dějství domácí dokázali skóre otočit. Nyní si však na jihlavské defenzívě vylámali zuby! Kouč David Oulehla měl po utkání důvody ke spokojenosti.
6.5.FC Vysočina bude už ve středu bojovat o body v DrnovicíchVYS - JIH 0:1, 27.kolo | Miroslav FuksPřed fotbalisty FC Vysočina je náročný anglický týden na stadiónech soupeřů. O cenné body do finiše FORTUNA:NÁRODNÍ LIGY budou bojovat už tuto středu 8. května od 17:00 hodin v Drnovicích a poté v sobotu 11. května v Příbrami. Nyní vám nabízíme informace před duelem proti MFK Vyškov.
6.5.U17: Remíza s KarvinouJIH - KAR 1:1, 27.kolo | Matyáš FuksMladší dorostenci doma remizovali s jejich konkurentem v tabulce Karvinou 1:1 (0:1) a udrželi si tak bodový náskok nad soupeřem. Za Vysočinu skóroval v 53. minutě Jakub Exner. Jihlavští se tak momentálně nachází na 12. místě tabulky.
6.5.U17: Výhra nad Frýdkem-Místkem!JIH - FRM 5:3, 25.kolo | Matyáš FuksMladší dorost dokázal otočit nepříznivý výsledek z prvního poločasu a porazil předposlední Frýdek-Místek 5:3 (2:3). V prvním poločase dvakrát skóroval Matyáš Vopršal a v druhém zavelel k obratu prvně v 49. minutě Patrik Tlačbaba, ke kterému se poté přidal v 69. minutě Tomáš Sklenář a konečný výsledek zápasu završil v 78. minutě David Novotný. Jihlavští se tak posunuli ze dna tabulky a okupují 12. příčku v tabulce.
5.5.U19: Veledůležitá výhra nad Frýdkem-Místkem!JIH - FRM 3:1, 25.kolo | Josef VrzáčekJihlavští starší dorostenci zvládli velmi důležitý zápas s o záchranu hrajícím Frýdkem-Místkem 3:1 (2:0) a odskočili tak na 4 body sestupujícím pozicím. Vysočina nejprve udeřila v 8. minutě utkání díky Patrikovi Stočkovi a poté těžila z konců poločasů, kdy se ve 45. minutě trefil navrátilec ze Slavie Daniel Bouchner a v nastavení druhého poločase uzavřel skóre zápasu z penalty střídající Kryštof Hudák. Dorostenci se tak momentálně nachází na 12. místě tabulky a o víkendu zavítají do Ostravy.
4.5.Vyzkoušej fotbal! Přijď na tradiční nábor do týmů přípravek FCV!Miroslav FuksVyzkoušej si nejpopulárnější sport na světě a staň se jedním z nás. Přijď na tradiční nábor do týmů přípravek FC Vysočina, který se koná ve čtvrtek 30. května od 17:00 hodin na travnaté ploše stadiónu v Jiráskově ulici. Nábor je otevřen pro kluky kluky narozené v letech 2016-2019 a holky všech ročníků. Uskuteční se bez ohledu na přízeň počasí.
3.5.Vysočina proti Varnsdorfu vedla už 3:1, ale nakonec brala jen bodJIH - VAR 3:3, 26.kolo | Miroslav FuksDůležitý záchranářský duel nabídl velmi zajímavou ofenzivní podívanou a celkem šest branek. Ke zklamání příznivců FC Vysočina se však o ně podělily oba týmy. Přitom Jihlava díky brankám Justina Araujo-Wilsona, Tomáše Fraňka a Filipa Šancla vedla 1:0 a 3:1, jenže velmi dobře hrající Varnsdorf dokázal zaslouženě vyrovnat na konečných 3:3 (1:1).
3.5.David Oulehla: Defenzivní stránka naší hry je na zamyšlenouJIH - VAR 3:3, 26.kolo | Miroslav FuksV 72. minutě domácího utkání proti Varnsdorfu se zdál být tolik potřebný tříbodový zisk na jihlavském kontě velice blízko. Jenže nebezpeční hosté dokázali v rozmezí 76. a 81. minuty srovnat na konečných 3:3. Kouč David Oulehla po záchranářské bitvě nemohl být spokojen.