19.12.2016, Miroslav Fuks

FC Vysočina byl v roce 2016 vidět nejen na fotbalových hřištích

FC Vysočina byl v roce 2016 vidět nejen na fotbalových hřištíchNejen fotbalem živ je člověk! Z pohledu FC Vysočina to platí bezezbytku, neboť jihlavský klub se dlouhodobě snaží vnímat dění kolem sebe, myslet na druhé a aktivně pomáhat tam, kde je to třeba a možnosti klubu či časová vytíženost hráčů to umožňuje. Fotbalisté navíc plní četné marketingové povinnosti. I končící rok 2016 byl v tomto ohledu velice plodný. Ostatně, posuďte sami.

 

„Kluby z Vysočiny fandí FC Vysočina!“ - dlouhodobý projekt, díky kterému mají prakticky při každém utkání členové regionálních fotbalových klubů jedinečnou možnost prohlédnout si zázemí jihlavského stadiónu a vstoupit před utkáním na prvoligový trávník.

„Vysočina děkuje“ - FC Vysočina poděkoval hasičům, policistům, záchranářům a vojákům! Uvolnil jim uvolnil vstupenky na duel proti Dukle Praha v hodnotě více než 60.000 korun a na základě sbírky mezi hráči, trenéry a zaměstnanci klubu věnoval finanční dar ve výši 15.000 Kč Vojenskému fondu solidarity.

„Víkend otců“ - FC Vysočina utkání proti Teplicím věnoval všem tatínkům a jejich dětem. Duel nabídl dramatickou podívanou, nervózní závěr, velmi dobrý výkon domácích fotbalistů, jihlavské vítězství, poločasový Miliónový kop, trio nafukovacích atrakcí, balónky zdarma, dárečky pro děti, výrazně zvýhodněné rodinné vstupné i speciální dětské menu.

„Gambrinus Kopeme za fotbal“ – hned dva týmy z okresních soutěží v roce 2016 nastoupili na stadiónu FC Vysočina proti prvoligových jihlavským fotbalistům - TJ Sokol Zdislavice a TJ Kovohutě Břidličná.

Nábor do přípravek FC Vysočina - za ideálního počasí se uskutečnil tradiční květnový nábor do týmu přípravek. Společně se svými rodiči, prarodiči či sourozenci na něj dorazilo více než čtyřicet chlapců ročníku 2010 a 2011.

„Měsíc náborů“ - stadión FC Vysočina opět hostil jihlavský díl tohoto náborového seriálu, jehož součástí je vždy projekt „Můj první gól“.

„Sportovní den pro děti“ - už patnáct let trvá spojení FC Vysočina se Základní školou speciální a Praktickou školou Jihlava, která vzdělává a rozvíjí žáky se středním a těžkým mentálním postižením, souběžným postižením více vadami a žáky s poruchou autistického spektra. Jihlavský klub tradičně poskytuje organizační a materiální záštitu pro sportovní den pro žáky této školy.

Vstupenky pro Automotive Lighting - pětici fotbalistů zamířila do obou jihlavských výrobních závodů Automotive Lighting, kde rozdali zaměstnancům této společnosti 500 vstupenek na bitvu proti Teplicím!

FC Vysočina Cup - turnaj v minifotbalu žáků 6. a 7. tříd základních škol okresu Jihlava, jeho partnerem a spoluorganizátorem je FC Vysočina. Už pošesté jej ovládla ZŠ Evžena Rošického.

„Den fanoušků FC Vysočina“ - nabídl celou řadu lákadel, které oslovily více než tři stovky účastníků všeho věku! Někdo přišel zapsat syna ročníku 2011 do přípravky, mnohé lákal Den otevřených dveří stadiónu, fanoušci si nenechali ujít autogramiádu týmu či zajímavou besedu s ředitelem.

Turné FC Vysočina po školách – od září 2015 jsme navštívili už čtrnáct základních škol našeho regionu.

Autogramiáda v City Parku - v jihlavském obchodním centru City Park za velkého zájmu veřejnosti proběhla autogramiáda kompletního týmu FC Vysočina.

Přivítání ve školním roce - Žáci a žákyně šesté, sedmé a osmé sportovně zaměřené třídy při ZŠ Evžena Rošického se druhý den školního roku dočkali příjemného překvapení.

Děti malovaly Ježoura – děti z jihlavských mateřských škol namalovaly krásné obrázky Ježoura a poté se dočkaly zasloužené odměny!

„McHappy Day“ – charitativního projektu se tradičně zúčastňují fotbalisté FC Vysočina. Tentokrát jimi byli Augusto Batioja a Jan Záviška.

Besedy s vedením – v roce 2016 se uskutečnily dvě besedy fanoušků s ředitelem klubu Zdeňkem Tulisem a jedno zajímavé diskusní setkání s trenérem Michalem Hippem.

Vánoční pokoj Nemocnice Jihlava - ani na sklonku letošního roku neopomněli fotbalisté prvního týmu FC Vysočina uskutečnění tradičního charitativního počinu. Letos se rozhodli podpořit vybavení již čtvrtého Vánočního pokoje Nemocnice Jihlava. Do opravy pokoje pro pacienty na Oddělení geriatrické a následné péče vložili částku 10.000 Kč.

 
Aktuálně

Celý článek

 
Servis
V tento den před lety
 
Klub •  Hráči •  Zápasy •  Mládež •  Multimedia •  Fanoušci •  Historie

© 2006-2022 FC Vysočina Jihlava & eSports.cz, s.r.o.  |  RSS
Veškerý obsah stránek chráněn podle autorského zákona a jeho přejímaní bez výslovného souhlasu redakce je zakázáno. Povolena je citace částí materiálů zde zveřejněných s uvedením zdroje www,fcvysocina.cz.
Nastavení cookies

 
 
 
 

Akcionáři klubu

Generální partner klubu

Hlavní partneři klubu

Významní partneři klubu

Partneři klubu

Mediální partneři klubu