M-soft
 

FCV Pomáhá

Přestože se FCV, stejně jako drtivé většině českých sportovních subjektů, nevyhýbají ekonomické starosti a není pro ni vždy jednoduché zajistit veškeré financování více než šedesátimiliónového rozpočtu, nezapomíná klub na charitativní podporu oblastí, kde je pomoci třeba.

Už šestnáct let trvá spojení FCV se Základní školou speciální a Praktickou školou Jihlava, která vzdělává a rozvíjí žáky se středním a těžkým mentálním postižením, souběžným postižením více vadami a žáky s poruchou autistického spektra. Klub pro více než stovku žáků dlouhodobě organizuje sportovní den.

Tradiční akcí se stal projekt „Vysočina děkuje!“, který představuje zviditelnění pro jednotlivé složky integrovaného záchranného sboru a je zdrojem finanční podpory příslušných nadací IZS. V rámci projektu klub myslí i na příslušníky Armády ČR a její veterány.

FCV z výtěžku vybraných domácích ligových utkání pravidelně finančně přispívá potřebným organizacím i osobám. Jihlavský klub, krom jiných aktivit, dlouhodobě podporuje turnaj žáků 6. a 7. tříd základních škol jihlavského okresu pod názvem FC Vysočina Cup.

 
Klub
Aktuálně

U19: Remizovala na hřišti Viktoria Plzeň

Tým starších dorostenců FC Vysočina Jihlava vedený Kamilem Průšou remizoval na hřišti Viktorii Plzeň 2:2 (1:1). Mezi střelce FCV se zapsali Karel Pojezný a Jan Růžička. Po utkání ukořistili Jihlavští bod navíc, když zvítězili v penaltovém rozstřelu 3:4 Celý článek

 
Servis
 
Klub •  Hráči •  Zápasy •  Mládež •  Multimedia •  Fanoušci •  Historie

© 2006-2018 FC Vysočina Jihlava & eSports.cz, s.r.o.  |  RSS
Veškerý obsah stránek chráněn podle autorského zákona a jeho přejímaní bez výslovného souhlasu redakce je zakázáno. Povolena je citace částí materiálů zde zveřejněných s uvedením zdroje www,fcvysocina.cz.

 
 
 
 

Akcionáři klubu

Hlavní partneři klubu

Významní partneři klubu

Partneři klubu