Přidat do kalendáře

FORTUNA:NÁRODNÍ LIGA 2020/2021

kolodatumkdedomácíhosté  
2. ne 30.8.20 sestřih  FC Vysočina  Hradec Králové 3:4 (1:2)
Branky: 28. Smejkal, 53. Lacko, 61. Křišťál – 8. Vašulín, 24. Vlkanova, 74. Vlkanova, 88. Dvořák.
ŽK: 42. Tureček, 66. Smejkal, 67. Červ, 90+1. Dau – 35. Dvořák, 44. Rada, 90+4. Vízek.
Rozhodčí: Klíma – Dohnálek, Mikeska.
Sestava Jihlavy: Lancman – Vlček, Štefánek, Křišťál, Svoboda (80. Vedral) – Lacko, Červ (89. Dau) – Peřina (80. Pojezný), Tureček, Smejkal – Klobása (60. Araujo-Wilson, 80. Matulka). Náhradník: Číž
3. čt 10.9.20 záznam  Ústí nad Labem  FC Vysočina 2:0 (1:0)

Gól: 33. Miskovič, 90+4. Chodora
ŽK: 7. Miskovič, 56. Brak – 39. Tureček
Rozhodčí: Hrubeš – Vlček, Klupák
Sestava Jihlavy: Lancman – Vlček, Štefánek, Pojezný (46. Svoboda) – Červ (78. Horák), Lacko – Křišťál, Tureček (61. Ritter), Peřina – Smejkal, Araujo-Wilson (69. Vedral). Náhradníci: Číž – Matulka, Chok.
4. pá 18.9.20 sestřih  FC Vysočina  Líšeň 1:1 (1:0)
Branky: 6. Ševčík (vla.) – 60. Szotkowski.
ŽK: 90+3. Horák – 38. Ševčík.
Rozhodčí: Nedvěd – Novák, Šimáček.
Sestava Jihlavy: Číž – Horák, Vlček, Štefánek, Svoboda – Červ, Lacko – Peřina (76. Arroyo), Ritter (64. Tureček), Smejkal – Vedral (86. Araujo-Wilson). Náhradníci: Lancman - Pojezný, Růžička, Chok.
1. út 22.9.20   Chrudim  FC Vysočina 1:2 (0:1)

Góly: 60. Verner – 32. Vedral, 66. Lacko
ŽK: 39. Vencl, 56. Kesner, 82. Rybička, 90+2. Mrázek – 16. Horák, 59. Vlček, 83. Vedral
Rozhodčí: Hanousek – Koval, Leška
Sestava Jihlavy: Číž – Svoboda, Štefánek, Vlček, Horák – Červ, Lacko - Smejkal, Arroyo (66. Tureček), Peřina (90+2. Araujo-Wilson) - Vedral (87. Ritter). Náhradníci: Lancman – Chok, Pojezný, Růžička.
5. so 26.9.20   Třinec  FC Vysočina 16:30  
6. pá 2.10.20   FC Vysočina  Prostějov 18:00  
7. so 17.10.20   Dukla Praha  FC Vysočina 15:30  
8. pá 23.10.20   FC Vysočina  Blansko 18:00  
9. st 28.10.20   Vlašim  FC Vysočina 14:30  
10. ne 1.11.20   FC Vysočina  Varnsdorf 17:00  
11. pá 6.11.20   FC Vysočina  Táborsko 18:00  
12. ne 22.11.20   Žižkov  FC Vysočina 10:15  
13. pá 5.3.21   FC Vysočina  Vyšehrad 18:00  
14. so 13.3.21   Hradec Králové  FC Vysočina    
15. pá 19.3.21   FC Vysočina  Ústí nad Labem 18:00  
16. so 3.4.21   Líšeň  FC Vysočina    
17. pá 9.4.21   FC Vysočina  Třinec 18:00  
18. st 14.4.21   Prostějov  FC Vysočina    
19. pá 16.4.21   FC Vysočina  Dukla Praha 18:00  
20. so 24.4.21   Blansko  FC Vysočina    
21. pá 30.4.21   FC Vysočina  Vlašim 18:00  
22. st 5.5.21   Varnsdorf  FC Vysočina    
23. so 8.5.21   Tábor  FC Vysočina    
24. pá 14.5.21   FC Vysočina  Žižkov 18:00  
25. so 22.5.21   Vyšehrad  FC Vysočina    
26. so 29.5.21   FC Vysočina  Chrudim    
 
 
Klub •  Hráči •  Zápasy •  Mládež •  Multimedia •  Fanoušci •  Historie

© 2006-2020 FC Vysočina Jihlava & eSports.cz, s.r.o.  |  RSS
Veškerý obsah stránek chráněn podle autorského zákona a jeho přejímaní bez výslovného souhlasu redakce je zakázáno. Povolena je citace částí materiálů zde zveřejněných s uvedením zdroje www,fcvysocina.cz.

 
 
 
 

Akcionáři klubu

Generální partner klubu

Hlavní partneři klubu

Významní partneři klubu

Partneři klubu

Mediální partneři klubu