MSŽL U15 - 2022/23

Sezóna:
WU18:  tým | aktuality | zápasy WU15:  tým | aktuality | zápasy
WU13:  tým | aktuality U19:  tým | aktuality | zápasy
U18:  tým | aktuality | zápasy U17:  tým | aktuality | zápasy
U16:  tým | aktuality | zápasy U15:  tým | aktuality | zápasy
U14:  tým | aktuality | zápasy U13:  tým | aktuality | zápasy
U12:  tým | aktuality | zápasy U11:  tým | aktuality | zápasy
U10:  tým | aktuality | zápasy U9:  tým | aktuality | zápasy
U8:  tým | aktuality | zápasy U7:  tým | aktuality | zápasy
kolodatumkdedomácíhosté  
1. so 20.8.22 Jihlava, Jiráskova ul. FC Vysočina  Ostrava 1:3 (0:0)
2. st 24.8.22 Prostějov, Olympijská ul. Prostějov  FC Vysočina 2:1 (2:0)
3. so 27.8.22 Karviná, Bažantnice Karviná  FC Vysočina 0:3 (0:2)
4. so 3.9.22 Jihlava, Jiráskova ul. FC Vysočina  Zlín 0:1 (0:0)
5. so 10.9.22 Boršice Slovácko  FC Vysočina 1:2 (0:0)
6. so 17.9.22 Jihlava, Jiráskova ul. FC Vysočina  Vítkovice 1:2 (0:2)
7. so 24.9.22 Řečkovice Brno  FC Vysočina 3:3 (1:1)
9. so 1.10.22 Jihlava, Jiráskova ul. FC Vysočina  Frýdek-Místek 3:0 (1:0)
10. so 8.10.22 Olomouc, Řepčín Olomouc  FC Vysočina 0:1 (0:0)
8. st 12.10.22 Hodonín Hodonín  FC Vysočina 2:0 (2:0)
11. so 15.10.22 Jihlava, Jiráskova ul. FC Vysočina  Opava 4:0 (2:0)
12. so 22.10.22 Jihlava, Jiráskova ul. FC Vysočina  Prostějov 5:0 (2:0)
13. pá 28.10.22 Jihlava, Jiráskova ul. FC Vysočina  Hodonín 2:1 (0:1)
14. so 5.11.22 Ostrava-Poruba, ZŠ J. Šoupala Ostrava  FC Vysočina 5:1 (3:0)
15. so 12.11.22 Jihlava (Na Stoupách) - umělá tráva FC Vysočina  Karviná 4:1 (3:1)
16. čt 17.11.22 Zlín, Vršava Zlín  FC Vysočina 0:3 (0:1)
18. so 4.3.23 Ostrava (areál Vista) Vítkovice  FC Vysočina 3:0 (2:0)
19. st 8.3.23 Jihlava (Na Stoupách) - umělá tráva FC Vysočina  Brno 0:1 (0:0)
20. ne 19.3.23 Frýdek-Místek (stadion Stovky) Frýdek-Místek  FC Vysočina 4:3 (2:3)
21. ne 26.3.23 Jihlava (Na Stoupách) - umělá tráva FC Vysočina  Olomouc 2:3 (0:1)
22. ne 2.4.23 Opava (Kylešovice)- umělá tráva Opava  FC Vysočina 5:2 (2:2)
17. čt 6.4.23 Jihlava (Na Stoupách) - umělá tráva FC Vysočina  Slovácko 3:1 (1:1)
1. so 15.4.23 Jihlava (Na Stoupách) - umělá tráva FC Vysočina  Prostějov 6:0 (4:0)
2. so 22.4.23 Jihlava, Jiráskova ul. FC Vysočina  Opava 3:1 (0:0)
3. so 29.4.23 Boršice Slovácko  FC Vysočina 3:1 (2:0)
4. so 6.5.23 Jihlava, Jiráskova ul. FC Vysočina  Karviná 3:2 (1:2)
5. so 13.5.23 Frýdek-Místek (stadion Stovky) Frýdek-Místek  FC Vysočina 1:3 (1:3)
6. ne 21.5.23 Prostějov (Olympijská ul.) Prostějov  FC Vysočina 1:4 (1:3)
7. st 24.5.23 Velké Hoštice Opava  FC Vysočina 1:2 (1:0)
10. st 31.5.23 Jihlava, Jiráskova ul. FC Vysočina  Frýdek-Místek 3:1 (3:0)
8. so 3.6.23 Jihlava, Jiráskova ul. FC Vysočina  Slovácko 1:0 (1:0)
9. so 10.6.23 Karviná (areál Bažantnice) Karviná  FC Vysočina 0:3 (0:1)
 
 
Klub •  Hráči •  Zápasy •  Mládež •  Multimedia •  Fanoušci •  Historie

© 2006-2023 FC Vysočina Jihlava & eSports.cz, s.r.o.  |  RSS
Veškerý obsah stránek chráněn podle autorského zákona a jeho přejímaní bez výslovného souhlasu redakce je zakázáno. Povolena je citace částí materiálů zde zveřejněných s uvedením zdroje www,fcvysocina.cz.
Nastavení cookies

 
 
 
 

Akcionáři klubu

Hlavní partneři klubu

Významní partneři klubu

Partneři klubu

Mediální partneři klubu