22.09.2019, Miroslav Fuks

Ženský tým podlehl na půdě Hodonína

Ženský tým podlehl na půdě HodonínaAni ženský tým FC Vysočina nesebral první body v novém ročníku Moravskoslezské ligy celku Hodonína. Naše holky selhávaly v koncovce, naopak domácí vytěžily v minima maximum a zvítězily 4:1 (2:0). Na 3:1 korigovala Jana Paulíčková.

 
HodonínHodonín
4.kolo, neděle 22.9.2019, 15:00
4:1
(2:0)
FC VysočinaFC Vysočina
 

Góly: 9. Svatošová, 43. Podrazilová, 69. Blahová, 84. Sedláčková – 75. Paulíčková
Diváci: 0
FC Vysočina: Šefčíková – Jelínková, Jůzlová, Soukupová, Kadlecová – Petrašová, Lavičková – Fatrdlová, Poláková, Šanderová – Kutlvašrová. Střídali: Stibůrková, Baráková, Paulíčková, Kozinová.
 

Komentář

"Hodonín v dnešním zápase vytěžil z minima maximum, my zahazovaly šanci za šancí. Velká herní převaha našeho týmu, hlavně ve druhém poločase, vedla pouze k jediné brance Paulíčkové v 75. minutě, kdy jsme se pokoušely ještě dotáhnout na kontaktní gól, bohužel jsme si vzápětí vstřelily gól vlastní. Soupeř nás naopak trestal větším důrazem v našem malém vápně," řekl po zápase trenérka Kateřina Valentová.

 
Související
Hráč zápasu

Výsledky Hráč září 2020

1. Smejkal Tomáš 232b.
2. Vedral Filip 216b.
3. Číž Lumír 149b.
4. Lacko Matúš 123b.
5. Peřina Jaroslav 75b.
6. Štefánek Róbert 67b.
7. Vlček Tomáš 51b.
Aktuálně

S Josefem Morkusem nejen o přerušení Moravskoslezských fotbalových soutěží

Nouzový stav a další zpřísnění opatřením ohledně druhé vlny pandemie koronaviru vedlo k očekávanému nemilému rozhodnutí. Na Moravě a Slezsku byly přerušeny a do jara odloženy veškeré soutěže od dospělých po přípravky. Nejen o aktuální situaci jsme hovořili s Josefem Morkusem, manažerem Fotbalového klubu mládeže Vysočina Jihlava. Celý článek

 
Servis
 
Klub •  Hráči •  Zápasy •  Mládež •  Multimedia •  Fanoušci •  Historie

© 2006-2020 FC Vysočina Jihlava & eSports.cz, s.r.o.  |  RSS
Veškerý obsah stránek chráněn podle autorského zákona a jeho přejímaní bez výslovného souhlasu redakce je zakázáno. Povolena je citace částí materiálů zde zveřejněných s uvedením zdroje www,fcvysocina.cz.

 
 
 
 

Akcionáři klubu

Generální partner klubu

Hlavní partneři klubu

Významní partneři klubu

Partneři klubu

Mediální partneři klubu