10.07.2010, David Zeman

Vysočina sehrála vyrovnaný duel s Hradcem s Bačou v sestavě

Vysočina sehrála vyrovnaný duel s Hradcem s Bačou v sestavěV dalším přípravném utkání se Vysočina, v jejímž dresu se představil i Martin Bača, utkala s Hradcem Králové, který na konci sezóny oslavil postup do první ligy. Pro domácí byl zápas s Vysočinou generálkou před ligovou premiérou proti Spartě. O výsledku 2:2 rozhodli za Jihlavu Karol Karlík a Karel Zelinka, po dvou přihrávkách Stanislava Tecla, za Hradec skórovali Radek Hochmeister a těsně před koncem vyrovnal na 2:2 Marek Jandík.

 
Hradec Kr.Hradec Kr.
přát., sobota 10.7.2010, 18:00
2:2
(0:0)
FC VysočinaFC Vysočina
 
Góly: 65. Hochmeister, 90.+1 Jandík - 76. Karlík, 86. Zelinka.
Diváci: 360
Hradec Kr.: Lindr - Karal (77. Jandík), Pávek (62. Rezek), Wozniak - Poděbradský (66. Pokorný), Janoušek (62. Kasálek), Hochmeister, Fischer - Dvořák (62. Tomašák), Pilař (53. Kocourek), Černý (77´Nemček)
FC Vysočina: Uvarenko - Gabriel (60. Veselý), Tlustý, Šimáček, Gavrič (80. Kosak) - Vaculík (68. Karlík), Halama (46. Gába), Görner (46. Zelinka) - Dolejš (46. Tecl), Bača (60. Simr), Krutý (75. Demeter).
 

Komentář

„Pro Hradec to byla generálka, jsou v jiné fázi přípravy, už za týden vlastně hrají první zápas. Utkání ovlivnilo velké vedro, byl to takový až pěší fotbal, hodně taktický a poziční. My jsme se nechtěli do ničeho pouštět, protože v tomhle teplu hrát hodně vysunutě, to by jsme na to sami doplatili, tak jsme to zatáhli a Hradec si s tím prakticky nevěděl rady. Měl v první půli akorát jednu šanci, stejně jako my. Takže první poločas byl určitě oboustranně kvalitnější než druhý poločas. Střídáním se to ve druhém poločase trochu rozházelo, ale jakmile jsme dostali gól, tak příchodem Standy Tecla, Karla Zelinky a Pavla Simra se zvedla útočná fáze a po dvou únicích Standy Tecla jsme dokázali dát dva góly." Zhodnotil průběh utkání trenér Luboš Urban, který zároveň okomentoval i výkon Martina Bači „Absolvoval zatím pouze jeden trénink, znám ho z ligy, kde často nastupoval s Kroupou. Je zajímavý, hodně pohyblivý, perspektivní, vždyť je mu teprve 24 let. Dáme mu čas, jedeme na soustředění, kde sehrajeme tři zápasy a pak bude teprve možné ho trochu zhodnotit."

„Kluby jsou na zásadních bodech dohodnuty a věřím, že se během pondělí dohodneme na všech formalitách a že nás posílí. Důležitý krok je aby prošel v pondělí a úterý zdravotními testy" doplnil k přichodu Bači sportovní manažer FC Vysočina Josef Jinoch. Bačou by však posílení nemělo končit. „Rádi bychom do soustředění v Blšanech, kam odjedeme příští týden, přivedli ještě jednoho útočníka a obránce." prozradil Jinoch.

 
Související
Hráč zápasu

Výsledky Hráč listopadu 2019

1. Fortelný Jan 234b.
2. Smejkal Tomáš 99b.
3. Tlustý Petr 90b.
4. Vejmola Luděk 78b.
5. Javůrek Jan 65b.
6. Vaculík Lukáš 62b.
7. Zoubele Lukáš 55b.
Aktuálně

Michal Veselý: Hráli jsme v době, která byla postavená na partě

Anketa fanoušků a návštěvníků klubového webu o „Jedenáctku dvacetiletí FC Vysočina“ zná svého druhého člena. Mezi nominovanými pravými beky po souboji s Vladimírem Kukoľem zvítězil Michal Veselý. Jsme rádi, že vám i s Michalem můžeme nabídnout aktuální rozhovor. Celý článek

 
Servis
 
Klub •  Hráči •  Zápasy •  Mládež •  Multimedia •  Fanoušci •  Historie

© 2006-2020 FC Vysočina Jihlava & eSports.cz, s.r.o.  |  RSS
Veškerý obsah stránek chráněn podle autorského zákona a jeho přejímaní bez výslovného souhlasu redakce je zakázáno. Povolena je citace částí materiálů zde zveřejněných s uvedením zdroje www,fcvysocina.cz.

 
 
 
M-soft
 

Akcionáři klubu

Hlavní partneři klubu

Významní partneři klubu

Partneři klubu

Mediální partneři klubu