10.04.2016, Redakce

U19: Z Brna odjeli bez bodu

U19: Z Brna odjeli bez boduStarší dorost v Brně prohrával od 21. minuty, kdy se prosadil z dorážky Zikl. Další průběh utkání nabídl několik šancí na obou stranách, ale střelci žádného z týmů už se prosadit nedokázali. Utkání tak skončilo výhrou domácích 1:0 (1:0).

BrnoBrno
29.kolo, pátek 8.4.2016, 15:00
1:0
(1:0)

Góly: 21. Zikl.
Brno: Floder – Gáč, Gajić, Obůrka, Krejčí, Zikl (59. Hykš), Janošek (74. Moučka), Růsek, Vedral, Šustr, Jakeš (C) (88. Tulaydan)
FC Vysočina: Konrád – Čermák, Vedral, Beseda, Dujmović – Malár (82. Vašíček) – Smejkal (68. Kafoněk), Novotný (68. Karmazín), Kolčava (86. Vrzal), Sargsyan – Svoboda (62. Mašić).

„První poločas jsme absolutně nezvládli. Na hřišti bylo pouze Brno a my tak mohli být rádi, že jsme inkasovali pouze jednou. Do druhého poločasu jsme však nastoupili jak vyměnění a určitě jsme si říkali o vyrovnání. Bohužel šance Smejkala a hlavně Svobody nebyly využity, a tak se již skóre do konce zápasu neměnilo. Za první poločas se na hráče opravdu moc zlobím. Za druhou půli však musím hráče pochválit. V této nesmírně těžké a vyrovnané soutěži však bohužel nestačí hrát pouze 45 minut. Musí se hrát od první vteřiny do poslední. Toto jsme dnes nezvládli, a proto jsme si bodový zisk nezasloužili. Fotbal je v tomto totiž spravedlivý. Pouze za poctivou práci může přijít odměna. Doufám, že si toto všichni v kabině uvědomíme a uděláme vše pro to, abychom za týden doma uspěli ve velmi náročném a  důležitém utkání s Bohemians Praha!“ řekl po utkání trenér Kamil Průša.