18.09.2017, Petr Chudoba

U19: Vítězná vlna pokračuje, tentokrát to odnesly Vítkovice!

U19: Vítězná vlna pokračuje, tentokrát to odnesly Vítkovice!Starší dorostence čekalo další utkání na půdě soupeře, když odcestovali do Vítkovic. Utkání bylo od začátku v režii Vysočiny a poměrně rychle se prosadil Trojánek, druhý gól přidal Řezáč. Vítkovice se nedokázaly prosadil a protože už žádný další gól nepadl, odvezla si Vysočina tři body za výhru 2:0!

VítkoviceVítkovice
8.kolo, neděle 17.9.2017, 10:00
0:2
(0:2)

Góly: 10. Trojánek, 22. Řezáč
Diváci: 20
FC Vysočina: Duba – Svoboda T., Trojánek, Křišťál, Řezáč – Urbánek (75. Svoboda A.), Šrámek (87. Šteffl) – Havlín (65. Pavlas), Matulka, Lokvenc – Lorenc (85. Malata).

„Myslím, že jsme dnes viděli zápas dvou různých poločasů. V první půli jsme byli lepší, drželi jsme více míč a díky dvěma povedeným standardním situacím jsme šli do vedení. Nejprve zužitkoval rohový kop Řezáče Trojánek, následně se z přímého kopu prosadil Řezáč. Další vyloženou šanci měl ještě Matulka, kterého však vychytal domácí Netolička. Druhou půli ovládali domácí, kteří nás zatlačili na naší polovině a moc nás k míči nepouštěli. Nám se tak ale otevírala okénka k rychlým protiútokům. Bohužel jsme ani v jednom případě neprokázali potřebnou kvalitu a přesnost ve finální fázi. Domácí si vytvořili jednu jasnou gólovou příležitost, ve které nás podržel Duba. V poslední minutě po rohovém kopu ještě A. Svoboda vyhlavičkoval na brankové čáře u přední tyče míč směřující do naší branky. Dnešní výhry a zisku tří bodů si nesmírně vážíme. Zcela přirozeně se chce každý proti nám vytáhnout a podat výkon na hranici svých možností. Přesně takto sehrály druhou půli Vítkovice, které musím opravdu za předvedenou hru ocenit. Naši hráči však v defenzivě prokázali kvalitu a kompaktnost. Díky tomuto a také díky povedeným standardním situacím si připisujeme další tři body!“ okomentoval utkání trenér Kamil Průša.