18.09.2017, Petr Chudoba

U19: Vítězná vlna pokračuje, tentokrát to odnesly Vítkovice!

U19: Vítězná vlna pokračuje, tentokrát to odnesly Vítkovice!Starší dorostence čekalo další utkání na půdě soupeře, když odcestovali do Vítkovic. Utkání bylo od začátku v režii Vysočiny a poměrně rychle se prosadil Trojánek, druhý gól přidal Řezáč. Vítkovice se nedokázaly prosadil a protože už žádný další gól nepadl, odvezla si Vysočina tři body za výhru 2:0!

 
VítkoviceVítkovice
8.kolo, neděle 17.9.2017, 10:00
0:2
(0:2)
FC VysočinaFC Vysočina
 

Góly: 10. Trojánek, 22. Řezáč
Diváci: 20
FC Vysočina: Duba – Svoboda T., Trojánek, Křišťál, Řezáč – Urbánek (75. Svoboda A.), Šrámek (87. Šteffl) – Havlín (65. Pavlas), Matulka, Lokvenc – Lorenc (85. Malata).
 

Komentář

„Myslím, že jsme dnes viděli zápas dvou různých poločasů. V první půli jsme byli lepší, drželi jsme více míč a díky dvěma povedeným standardním situacím jsme šli do vedení. Nejprve zužitkoval rohový kop Řezáče Trojánek, následně se z přímého kopu prosadil Řezáč. Další vyloženou šanci měl ještě Matulka, kterého však vychytal domácí Netolička. Druhou půli ovládali domácí, kteří nás zatlačili na naší polovině a moc nás k míči nepouštěli. Nám se tak ale otevírala okénka k rychlým protiútokům. Bohužel jsme ani v jednom případě neprokázali potřebnou kvalitu a přesnost ve finální fázi. Domácí si vytvořili jednu jasnou gólovou příležitost, ve které nás podržel Duba. V poslední minutě po rohovém kopu ještě A. Svoboda vyhlavičkoval na brankové čáře u přední tyče míč směřující do naší branky. Dnešní výhry a zisku tří bodů si nesmírně vážíme. Zcela přirozeně se chce každý proti nám vytáhnout a podat výkon na hranici svých možností. Přesně takto sehrály druhou půli Vítkovice, které musím opravdu za předvedenou hru ocenit. Naši hráči však v defenzivě prokázali kvalitu a kompaktnost. Díky tomuto a také díky povedeným standardním situacím si připisujeme další tři body!“ okomentoval utkání trenér Kamil Průša.
 
Související
Hráč zápasu

Výsledky Hráč září 2020

1. Smejkal Tomáš 232b.
2. Vedral Filip 216b.
3. Číž Lumír 149b.
4. Lacko Matúš 123b.
5. Peřina Jaroslav 75b.
6. Štefánek Róbert 67b.
7. Vlček Tomáš 51b.
Aktuálně

Aktuální komentář Lukáše Vaculíka

Přinášíme komentář Lukáše Vaculíka, sportovního ředitele a člena představenstva FC VYSOČINA JIHLAVA, a.s., k aktuálním tématům, která hýbou českým fotbalem. Celý článek

 
Servis
 
Klub •  Hráči •  Zápasy •  Mládež •  Multimedia •  Fanoušci •  Historie

© 2006-2020 FC Vysočina Jihlava & eSports.cz, s.r.o.  |  RSS
Veškerý obsah stránek chráněn podle autorského zákona a jeho přejímaní bez výslovného souhlasu redakce je zakázáno. Povolena je citace částí materiálů zde zveřejněných s uvedením zdroje www,fcvysocina.cz.

 
 
 
 

Akcionáři klubu

Generální partner klubu

Hlavní partneři klubu

Významní partneři klubu

Partneři klubu

Mediální partneři klubu