28.09.2018, Miroslav Fuks

U19: Třetí porážka v řadě - na půdě Zlína

Starší dorost v nejvyšší soutěži utrpěl třetí porážku v řadě a navíc potvrdil, že se mu na půdě soupeřů vůbec nedaří. Ve Zlíně se Jihlavě nevydařila hlavně první půle a týmu scházela bojovnost, tudíž domácí se mohli radovat z vítězství 4:0 (2:0).

 
ZlínZlín
8.kolo, pátek 28.9.2018, 11:00, sestřih
4:0
(2:0)
FC VysočinaFC Vysočina
 

Góly: 34. Hrdlička, 44. Strachoň, 89. Šiška, 90. Pafka
ŽK: 59. Váňa – 65. T. Svoboda
Diváci: 50
Zlín: Číž – Němeček, Maršálek (C), Hellebrand, Váňa, Pafka, Staněk, Strachoň, Kolář, Hrdlička, Cedidla. Náhradníci: Vaněk, Šiška, Kopilec, Hruška, Křepela
FC Vysočina: Lancman – T. Svoboda, Crha, Pojezný, Havlín – Merlo, Pavlas (45. Šrámek) – Lokvenc (35. Točík), Shudeiwa (70. Malata Mir.), Křivánek – Růžička.
 

Komentář

„Vstup do utkání jsme neměli až tak špatný. V prvních sedmi osmi minutách jsme se celkem k míči dostávali a po pravé straně se nám některé akce dařily. Vše skončilo pološancí Křivánka, která skončila střelou do náruče domácího brankáře. Od této chvíle jsme absolutně vyklidili pole a byli jasně horším týmem. Domácí byli mnohem klidnější na míči a jen ve výjimečných případech nám ho půjčili. My jsme však hned po první druhé přihrávce o něj přišli. Zkrátka jsme byli nesmírně pasivní a nepřesní. Ve 34. minutě nás domácí zatlačili a po centru z naší pravé strany a prodlouženém míči na zadní tyč, šli do vedení. V závěru první půle nám bylo ještě hůř, když jsme propadli na naší levé straně a nezachytili přihrávku a následný náběh Strachoně, který propálil Lancmana. Do druhé půle jsme se pokusili posílit naší ofenzívu Šrámkem a změnou v rozestavení. Ten nám hru opravdu lehce zvednul, dostával se k balonům, které dokázal udržet a rozehrát. Vše však bylo spíše po pokutové území Zlína. V jednom případě mohl skórovat Růžička, který byl u míče dříve než domácí brankář. Bohužel nebyl dostatečně přesný a razantní. Následně šel na domácího brankáře Křivánek, který byl u míče určitě dříve a byl dle mého názoru sražen. Rozhodčí však měli jiný názor a pokutový kop nenařídili. V úplném závěru utkání jsme ještě dvakrát inkasovali v rozmezí jedné minuty a zcela zaslouženě prohráli. Utkání jsme absolutně nezvládli hlavně v první půli. Zatím si neumím vysvětlit, co se vlastně stalo a proč jsme zcela nepochopitelně nechtěli hrát. Takto bojácný a utrápený výkon jsem na našich hráčích viděl poprvé. Každý se musíme nad sebou pořádně zamyslet a pokusit se přijít na to, jak se výkonnostně zvednout, aby se již takovýto výkon neopakoval," zdůraznil ve svém pozápasovém komentáři trenér Kamil Průša.

 
Související
Hráč zápasu

Výsledky Hráč září 2020

1. Smejkal Tomáš 232b.
2. Vedral Filip 216b.
3. Číž Lumír 149b.
4. Lacko Matúš 123b.
5. Peřina Jaroslav 75b.
6. Štefánek Róbert 67b.
7. Vlček Tomáš 51b.
Aktuálně

Aktuální komentář Lukáše Vaculíka

Přinášíme komentář Lukáše Vaculíka, sportovního ředitele a člena představenstva FC VYSOČINA JIHLAVA, a.s., k aktuálním tématům, která hýbou českým fotbalem. Celý článek

 
Servis
 
Klub •  Hráči •  Zápasy •  Mládež •  Multimedia •  Fanoušci •  Historie

© 2006-2020 FC Vysočina Jihlava & eSports.cz, s.r.o.  |  RSS
Veškerý obsah stránek chráněn podle autorského zákona a jeho přejímaní bez výslovného souhlasu redakce je zakázáno. Povolena je citace částí materiálů zde zveřejněných s uvedením zdroje www,fcvysocina.cz.

 
 
 
 

Akcionáři klubu

Generální partner klubu

Hlavní partneři klubu

Významní partneři klubu

Partneři klubu

Mediální partneři klubu