13.08.2017, Petr Chudoba

U19: Starší dorostenci si hladce poradili s Karvinou B

Dorostenci kategorie U19 výrazně porazili Karvinou B v poměru 5:0. O branky se postaralo hned pět střelců a po dobrém výkonu Vysočina hladce zvítězila.

1.kolo, sobota 12.8.2017, 12:00
5:0
(2:0)
Karviná BKarviná B

Góly: 2. Lorenc, 35. Matulka, 55. Křivánek, 74. Urbánek, 89. Svoboda T.
Diváci: 60
FC Vysočina: Duba – Svoboda T., Trojánek, Mikuška, Řezáč – Pavlas, Urbánek (82´ Crha) – Křivánek (78´ Lát), Matulka (63´ Svoboda A.), Lokvenc – Lorenc (75´ Malata Mir.).

„Ač to tak nevypadá, tak se dnešní výhra nerodila až tak lehce. Obzvláště v první půli Karviná prokazovala své kvality a uprostřed hřiště nás místy přehrávala. Naštěstí jsme směrem dozadu fungovali velmi dobře a Karvinou jsme do žádné vyložené šance nepustili. Do vedení jsme šli hned z prvního protiútoku, kdy se hlavou prosadil Lorenc. V 35. minutě vstřelil uklidňující branku Matulka a vedli jsme tak o dva góly. Druhá půle již byla hlavně v naší režii. Krásnou branku vstřelil Křivánek, na 4:0 zvýšil nekompromisní střelou Urbánek a chvíli před koncem byl za svoji aktivitu odměněn gólem T. Svoboda. Další tři stoprocentní šance jsme ještě neproměnili, takže konečné skóre mohlo být nakonec ještě vyšší!“ okomentoval utkání trenér Průša.