28.09.2014, David Zeman

U19: Slavii nastříleli čtyři góly

Starší dorost U19 chtěl napravit své vekovní zaváhání proti Českým Budějovicím v utkání proti Slavii. Hned v první minutě se prosadil Vitásek, ale netrvalo dlouho a Slavia vyrovnala, poté převzala otěže a Vysočina měla štěstí, že se skóre do poločasu nezměnilo. Ve druhé půli ale Vysočina převzala iniciativu a utkání po gólech Šerého, Kolčavy a Bajera zlomila na svojí stranu. Konečný stav utkání tak byl 4:1 (1:1).

 
FC VysočinaFC Vysočina
12.kolo, sobota 27.9.2014, 11:00
4:1
(1:1)
SlaviaSlavia
 
Góly: 1. Vitásek, 49. Šerý M., 64. Kolčava, 75. Bajer
Diváci: 0
FC Vysočina: Pokorný - Hekerle (74.Rychetník), Vedral, Šerý D., Fiala - Vitásek, Šerý M. - Bajer (87. Novotný), Šimončič (85. Čermák), Mazel (46. Štěpánek) - Liška (63. Kolčava).
 

Komentář

"Do zápasu jsme vstoupili velmi dobře, šli jsme do vedení v 1.minutě, ovšem Slavia za chvíli vyrovnala, byla silná na míči, který více držela, trefila břevno a další šance skončila vedle tyče, nás, bohužel opět trápilo velké množství zbytečně ztracených míčů.Do druhé půle naskočil Štěpánek, kterého jsme nechali v prvním dějství odpočívat, protože  měl v nohách dva zápasy reprezentace U 18 a to byl z mého pohledu rozhodující moment, udržel míče, dobře kombinoval, dokázal zvládnout situace 1:1.Přidali se další hráči, neztráceli jsme míče, velmi dobře jsme zavírali Slavii prostory a byli jsme nebezpeční do útočné fáze, navíc jsme dokázali svoje možnosti využít, k tomu kluci předvedli taktický výkon, kterému nechybělo nasazení, důraz v osobních soubojích a v neposlední řadě touha tohoto kvalitního soupeře porazit a tím si dát tu nejlepší odměnu." pochválil svůj tým trenér Josef Vrzáček.

 
Související
Hráč zápasu

Výsledky Hráč září 2020

1. Smejkal Tomáš 232b.
2. Vedral Filip 216b.
3. Číž Lumír 149b.
4. Lacko Matúš 123b.
5. Peřina Jaroslav 75b.
6. Štefánek Róbert 67b.
7. Vlček Tomáš 51b.
Aktuálně

Aktuální komentář Lukáše Vaculíka

Přinášíme komentář Lukáše Vaculíka, sportovního ředitele a člena představenstva FC VYSOČINA JIHLAVA, a.s., k aktuálním tématům, která hýbou českým fotbalem. Celý článek

 
Servis
 
Klub •  Hráči •  Zápasy •  Mládež •  Multimedia •  Fanoušci •  Historie

© 2006-2020 FC Vysočina Jihlava & eSports.cz, s.r.o.  |  RSS
Veškerý obsah stránek chráněn podle autorského zákona a jeho přejímaní bez výslovného souhlasu redakce je zakázáno. Povolena je citace částí materiálů zde zveřejněných s uvedením zdroje www,fcvysocina.cz.

 
 
 
 

Akcionáři klubu

Generální partner klubu

Hlavní partneři klubu

Významní partneři klubu

Partneři klubu

Mediální partneři klubu