24.09.2015, David Zeman

U19: Proti Jablonci rozhodl první poločas

U19: Proti Jablonci rozhodl první poločasStarší dorost sehrál s Jabloncem velice zajímavý první poločas, který nakonec rozhodl i o konečném výsledku. Jablonec se hned na začátku dostal do vedení, ale Vysočina dokázala po pár minutách srovnat gólem Časty. Netrvalo dlouho a Jablonec byl opět ve vedení. Reakce jihlavských ale na sebe nenechala dlouho čekat a vývoj utkání dokonce bleskově otočili ve svůj prospěch, když se prosadili Kafoněk a Kolčava. Ve druhé půli už se nic nestalo a utkání tak skončilo 3:2 (3:2).

2.kolo, středa 23.9.2015, 13:00