30.03.2019, Miroslav Fuks

U19: Na domácí půdě nestačili na Slavii

U19: Na domácí půdě nestačili na SlaviiStarší dorost utrpěl druhou porážku v řadě. Po prohře v Brně nestačil na domácí půdě na další celek z vyrovnané špičky tabulky - Slavii Praha. Průběh utkání výrazně ovlivnily vstupní sekundy zápasu, v nichž naši mladíci inkasovali úvodní branku. Hosté na konečných 0:2 (0:2) zvýšili v 31. minutě.

19.kolo, sobota 30.3.2019, 11:00, sestřih
0:2
(0:2)
SlaviaSlavia

Góly: 1. Toula, 31. Bárta
ŽK: 21: Ritter, 57. Růžička, 62. Shudeiwa – 26. Zinhasovič, 71. Douděra, 73. Bárta, 86. Červ
Rozhodčí: Vaňkát – Vostřejž, Polák
FC Vysočina: Jágrik – Havlín, Pojezný, Mikuška, Crha - Svoboda, Shudeiwa - Křivánek (44. Šrámek), Ritter, Růžička (67. Trnka) – Malata. Náhradníci: Doležal, Fila, Trinh.
Slavia: Markovič – Bárta, Zeronik, Kosek, Vít, Douděra, Zinhasovič, Vincour, Matys, Červ. Náhradníci: Vlasák, Hošek, Eichler, Sirotník

„Absolutně jsme dnes nezvládli celý první poločas. Do utkání jsme vstoupili tím nejhorším způsobem a hned ve 30. sekundě jsme inkasovali. Chápu a vím, že Slavia je výborný tým s kvalitními hráči. Nerozumím však tomu, že po druhé za sebou se svého protivníka vyloženě bojíme. Slavii jsme to vlastně všechno hrozně ulehčili. A samozřejmě se nám to vše ještě ztížilo tím, že jsme inkasovali do půle druhý gól. Druhý poločas již byla hra z naší strany mnohem lepší. Žádnou větší šanci jsme si ale nevypracovali a Slavia si své zasloužené vítězství zkušeně pohlídala," okomentoval duel trenér Kamil Průša.