16.04.2016, David Zeman

U19: Jasná výhra proti Bohemians

U19: Jasná výhra proti BohemiansStarší dorost vstoupil do utkání s Bohemians Praha nejlépe jak mohl, když už ve 3. minutě se prosadil Sargsyan, do konce poločasu se už nic neudálo, ovšem po přestávce se domácí Vysočina rozstřílela, když se postupně prosadili Smejkal, znovu Sargsyan a Vrzal, hosté pouze korigovali stav gólem Novotného. Utkání tak skončilo 4:1 (1:0).

30.kolo, sobota 16.4.2016, 11:00
4:1
(1:0)
Bohemians 1905Bohemians 1905

Góly: 2. Sargsyan, 55. Smejkal, 65. Sargsyan, 87. Vrzal – 80. Novotný.
FC Vysočina: Pokorný – Čermák, Vedral, Beseda, Dujmović – Vitásek (76. Vrzal), Štěpánek – Sargsyan (65. Vašíček), Kolčava (70. Karmazín), Průša (65. Kafoněk) – Smejkal (55. Mašić).
Bohemians 1905: Dařina – Malý, Nátr, Vacík, Václavík, Begič, Trčka, Fric, Pavlík, Blecha, Věchtík Náhradníci: Hlinák, Hanzl, Begovič, Novotný, Procházka

„Vstup do utkání nám vyšel na výbornou. Hned z první naší střely nás poslal do vedení Sargsyan. Bohemku to však nakoplo a nás až ukolébalo. Hosté měli ze hry více než my. Byli častěji u míče, lépe kombinovali a jasně prokázali svoji kvalitu. Vytvořili si však pouze jednu slibnou šanci, v které nás podržel Pokorný. Naše hra ve druhé půli již byla lepší. Do jasné šance se dostal Průša, kterého ovšem vychytal brankář hostí. Z následného rohu a sklepnutí míče Štěpánkem na Smejkala jsme šli po krásné střele do dvoubrankového vedení. Po deseti minutách se po nezištné přihrávce Kolčavy podruhé střelecky prosadil Sargsyan a my tak odskočili na rozdíl tří branek. Bohemians však deset minut před koncem snížili a následně ještě mohli utkání hodně zdramatizovat, což se jim ale naštěstí pro nás nepodařilo. Konečnou podobu výsledku dal střídající Vrzal, který přesně zakončil po zpětné přihrávce Štěpánka. Kluci už v týdnu během tréninků dávali najevo, jak moc si uvědomují důležitost dnešního zápasu. Velmi dobře trénovali a dnes za toto sklidili odměnu v podobě výhry a tří bodů. Všichni zaslouží uznání a pochvalu. V následujícím týdnu se nám bude mnohem lépe pracovat a připravovat se na utkání se Slováckem!“ řekl po utkání trenér Kamil Průša.