02.04.2014, David Zeman

U19: Doma s Jabloncem bez bodu

U19: Doma s Jabloncem bez boduStarší dorost do zápasu s Jabloncem vykročil dobře, v první půli byl aktivní a když se ve 39. minutě prosadil Mazel, tak se do kabin šlo za stavu 1:0. Druhý poločas začal ale lépe Jablonec a po zásluze vyrovnal. V samém závěru strhl Jablonec vedení na svojí stranu a z Jihlavy si odváží tři body za vítězství 1:2 (1:0).

30.kolo, středa 2.4.2014, 12:00
1:2
(1:0)
JablonecJablonec

Gól: 39. Mazel
FC Vysočina: Jícha (70. Konrád) - Hron, Košík, Rychetník, Šerý D. - Čermák (75. Trojánek), Jančík, Zábrodský, Mazel (83. Frechka) - Šerý M. (77. Klíma), Čáp (68. Liška).

"V prvním poločase jsme byli lepším týmem. Utkání jsme měli pod kontrolou a soupeře dostali pod tlak. Nastřelili jsme tyč a vstřelili úvodní branku utkání. Soupeř neměl vůbec nic. Ve druhé půli jsme byli pasivní a vyústěním byla naše individuální chyba a vyrovnání soupeře. Za stavu 1:1 šel sám na brankáře Klíma a mohl rozhodnout, další tutovku měl Frechka, ale šanci neproměnil. Soupeř nás v samém závěru po nesmyslné ztrátě ve středu hřiště potrestal. Nebudeme se vymlouvat na to, kdo byl na repre a kdo nám chyběl. Šanci dostali mladí kluci z U17 a musím říci, že přišli výborně připraveni. Čermák zahrál výborně, Liška hru hodně oživil a byl také přínosem. Šance jsme nedali a srazili nás individuální chyby. Nebudeme brečet, společně vyhráváme a společně prohráváme. Jsme tým a dnes se nám to nepovedlo. Je to sport a to k tomu patří." okomentoval utkání trenér David Oulehla.