15.03.2014, David Zeman

U19: Cenná výhra v Plzni

U19: Cenná výhra v PlzniStarší dorost zajížděl na hřiště Plzně, která měla v tabulce o dva body více. Do utkání Vysočina vstoupila výborně, když se hned ve druhé minustě prosadil Rychetník. Za pár minut vstřelil další branku Šerý a stav 2:0 (2:0) pro Vysočinu vydržel až do konce utkání.

PlzeňPlzeň
27.kolo, sobota 15.3.2014, 12:00
0:2
(0:2)

Góly: 2. Rychetník, 16. Šerý M.
FC Vysočina: Kolář - Jančík, Košík, Rychetník, Fiala - Hron, Štěpánek, Spirkoski (90. Šerý D.), Bajer (53. Mazel) - Šerý M. (60. Zábrodský), Klíma (76. Čáp).

"Do utkání jsme vstoupili aktivně a již v samém úvodu se nám podařila vstřelit první branka po rohovém kopu. I nadále se nám dařila aktivní hra, diktovali jsme tempo utkání a v 16. minutě se nám po brejkové situaci podařilo vstřelit druhý gól. Poté přebíral otěže zápasu soupeř a vytvořil si dvě nebezpečné příležitosti na vstřelení branky. Ve druhé půli byla Plzeň více na míči, lépe kombinovala, ale do výraznějších akcí se nedostávala. Dobře jsme bránili, ale nedařila se nám přechodová fáze směrem dopředu. Na tom musíme dále pracovat, abychom se posunuli dále. Jsme rádi, že jsme do sestavy zapracovali mladší hráče a nebo hráče, kteří na podzim příliš nehráli. S bodovým ziskem jsme spokojeni." zhodnotil utkání asistent trenéra Daniel Poul.