12.05.2014, David Zeman

U17: Ze Zlína se třemi body

U17: Ze Zlína se třemi bodyMladší dorost zajížděl na hřiště čtvrtého Zlína. Po bezbrankové první půli se do vedení dostali jihlavští mladíci gólem Lišky, hned za čtyři minuty ale Zlín srovnal. Když se ale v 68. minutě prosadil Sargsyan, tak už si Vysočina své vedení pohlídala a veze cenné tři body. Konečný stav utkání tak byl 2:1 (0:0) pro Vysočinu.

ZlínZlín
27.kolo, sobota 10.5.2014, 10:30
1:2
(0:0)

Góly: 48. Liška, 68. Sargsyan.
FC Vysočina: Pokorný – Šimončič, Horký, Vedral, Kolčava – Bajer, Novotný, Vitásek (79. Malár), Sargsyan, Kafoněk (60. Ločárek) – Liška.

„Hned v úvodu utkání se dostal do vyložené šance Liška, který však tváří v tvář s domácím brankářem nemířil přesně. Tento moment hodně ovlivnil první půli, ve které měli domácí více míč na svých kopačkách. Do žádných vyložených příležitostí se však nedostávali. Ve druhé půli se obraz hry nijak nezměnil. Hra se spíše odehrávala uprostřed hřiště. Do vedení jsme šli díky přesné hlavičce Lišky. Bohužel velmi brzy jsme si nechali vyrovnat po standardní situaci, když jsme nezareagovali na odražený míč. Naštěstí jsme tento velmi těžký moment zvládli a dali druhou branku, když Sargsyan krásně vystřelil ze střední vzdálenosti. Domácí tak otevřeli hru a my se ještě dostali do dvou velkých příležitostí. Sargsyan ani Liška však již branku nevstřelili. Hráči šli za výhrou a dali do svého výkonu všechny síly. Výhry si nesmírně vážíme, protože musíme uznat herní kvalitu Zlína. Můžeme se tak těšit na středeční utkání v Olomouci, kde poměříme své síly s druhým týmem tabulky!" řekl k utkání trenér Kamil Průša.