11.06.2017, Miroslav Fuks

U17: Ročník zakončili výhrou ve Vítkovicích

Mladší dorost U17 soutěžní ročník 2016/17 zakončil vítězstvím 3:4 (0:2) na půdě Vítkovic. Výsledek nezměnil nic na tom, že tým kouče Petra Kuchta skončil na konečné 5. příčce Moravskoslezské ligy. Jihlavské branky ve Vítkovicích stříleli Filip Čapek, Jakub Pavlas, Tomáš Svoboda a Radek Křivánek.

VítkoviceVítkovice
32.kolo, sobota 10.6.2017, 10:15
3:4
(0:2)

Góly: 54. a 78. Šindler, 80. Benko - 16. Čapek, 23. Pavlas, 58. Svoboda Tomáš, 81. Křivánek.
FC Vysočina: Lancman - Šmíd, Svoboda Tomáš, Čapek, Procházka - Vrba (73. Marek Malata), Pavlas, Svoboda Adam, Crha (70. Lát) - Lokvenc, Křivánek.

"Utkání jsme začali velmi dobře a po brankách Čapka a Pavlase jsme ovládli první poločas. Ve druhé půli jsme sice po hrubé chybě v obraně nechali domácí snížit na 1:2, ovšem brzy jsme po pěkné akci Crhy se Svobodou zvýšili opět na rozdíl dvou gólů. Bohužel jsme domácí nechali v rozmezí 78. a 80. minuty skóre srovnat. S posledním hvizdem rozhodčího jsme se však nakonec vítězné branky dočkali. Po dlouhém nákopu vyhrál důrazný Křivánek souboj s gólmanem a rozhodl o našem zaslouiženém vítězství. Chceme hráčům poděkovat za bojovný výkon nejen v tomto zápase, ale v i v celé sezóně. Umístění na 5. příčce elitní skupiny Moravskoslezské ligy představuje velmi dobré umístění," řekl po zápase asistent trenéra Pavel Kračmar.