25.05.2016, Redakce

U17: Přesvědčivé domácí vítězství s Ostravou

U17: Přesvědčivé domácí vítězství s OstravouMladší dorost U17 vstoupil do utkání s Ostravou nejlépe jak mohl, protože už ve 3. minutě se prosadil Lorenc. A když za necelé 4 minuty přidal další branku, tak nasměroval svůj tým nejlepším možným způsobem k výhře. Těsně před koncem stanovil konečnou podobu skóre svým gólem Bartl a utkání tak skončilo 3:0 (2:0).

31.kolo, úterý 24.5.2016, 12:00
3:0
(2:0)
OstravaOstrava

Góly: 3., 7. Lorenc, 73. Bartl.
Diváci: 80
FC Vysočina: Jágrik - Pavlík, Trojánek (78. Sibera), Křišťál, Bence - Matulka, Urbánek (79. Pejřimovský), Šteffl, Řezáč (68. Bartl) - Lorenc (71. Chlumský), Polcar (58. Rážek)

"Do utkání jsme vstoupili velmi aktivně, když za velmi deštivého počasí vstřelil rychlý gól Lorenc po krásné přihrávce od Matulky. Hosté se pořádně neotřepali z gólu a po čtyřech minutách opět inkasovali a znovu u toho byl Lorenc, který se prosadil přes obránce a následně nedal brankáři šanci. Dvakrát nás podržel brankář Jágrik od inkasovaného gólu a v závěru utkání dokonal dílo se štěstím o tyč střídající Bartl.
Celkově jsem ze zápasem spokojen, protože jsme hráli velice pohledný a zajímavý zápas pro diváka. Všechny hráče musím za dnešní zápas pochválit, protože nechali na hřišti úplně všechno. Zaslouženě jsme získali všechny tři body." řekl po utkání trenér Libor Smejkal.