16.05.2014, David Zeman

U17: Pojistili si první místo

U17: Pojistili si první místoMladší dorost U17 se utkal s druhým týmem tabulky Sigmou Olomouc. První poločas skončil bez branek, ve druhé půli se ale prosadil nejprve Bajer. Poté v závěru utkání potvrdil výhru gólem Sargsyan, utkání tak skončilo 2:0 (0:0) pro Vysočinu, která si tak pojistila první místo v tabulce právě před Olomoucí.

OlomoucOlomouc
28.kolo, středa 14.5.2014, 15:00
0:2
(0:0)

Góly: 55. Bajer, 80. Sargsyan.
FC Vysočina: Pokorný – Ločárek (60. Kafoněk), Vedral, Štěpánek, Kolčava – Bajer, Vitásek, Novotný (75. Horký), Sargsyan, Šimončič – Liška (70. Časta).

„V první půli prvního poločasu jsme byli lepším týmem, vytvořili jsme si dvě brankové příležitosti, z nichž jsme pouze nastřelili tyč. Druhou část první půle byli domácí aktivnější a vytvořili si jednu stoprocentní šanci, v níž nás bravurním zákrokem podržel Pokorný. V úvodu druhé půle jsme šli do vedení po brance Bajera, který zužitkoval přihrávku Kolčavy. Olomouc přidala a měla více míč na svých kopačkách. V největší příležitosti nám opět pomohl Pokorný, který tváří v tvář jednomu hráči domácích důležitý moment ustál a zneškodnil jeho zakončení. V samotném závěru nám vyšla brejková příležitost a Sargsyan tak po Bajerově přihrávce naši výhru zpečetil. Smekám před našimi hráči, jakým způsobem takto těžký a vyrovnaný zápas zvládli. Za jejich pracovitost jim patří velký dík!“ řekl po utkání trenér Kamil Průša.