18.09.2017, Petr Chudoba

U17: Mladší dorostenci zvládli zápas ve Vítkovicích

U17: Mladší dorostenci zvládli zápas ve VítkovicíchMladší dorostenci sehráli těžké utkání na půdě Vítkovic. První poločas se našim dorostencům moc nevydařil a po chybě z poslední minuty prvního poločasu prohrávali 1:0. Ve druhém poločasu ale dvakrát skóroval Růžička a díky jeho gólům otočila Vysočina na 2:1.

 
VítkoviceVítkovice
8.kolo, neděle 17.9.2017, 12:15
1:2
(1:0)
FC VysočinaFC Vysočina
 

Góly: 39. Dujsík – 67., 79. Růžička
Diváci: 13
FC Vysočina: Doležal – Fila, Trinh, Marek Malata, Novák – Samek – Růžička, Lukáš Trnka, Ritter, Vošmera (52. Havel) – Mirek Malata (62. Havlín)
 

Komentář

"Utkání jsme hráli na umělé trávě, protože vydatně pršelo. Nám se v zápase proti domácím vůbec nedařilo, protože jsme prohrávali osobní souboje a nedokázali jsme zrychlit hru směrem dopředu. Dostali jsme naprosto školácký gól v poslední minutě prvního poločasu, když letící míč mimo vápno zpracoval brankář Doležal, ale neodhadl vzdálenost a po špatné komunikaci se stoperem udělali oba takovou chybu, že ji dokázal potrestat napadající útočník. V 67. minutě dokázal vyrovnat z PVK Růžička, který dokázal poslat dalekonosnou střelu pod břevno. Tento gól nás okamžitě nakopl a byli jsme lepším týmem. V poslední minutě dokázal Ritter vyslat do rychlého protiútoku Růžičku, který strhl vítězství na naši stranu. Hráči mi dali krásný dárek k sobotním narozenínám v podobě vítězství." zhodnotil utkání trenér Libor Smejkal.


 
 
Související
Hráč zápasu

Výsledky Hráč září 2020

1. Smejkal Tomáš 232b.
2. Vedral Filip 216b.
3. Číž Lumír 149b.
4. Lacko Matúš 123b.
5. Peřina Jaroslav 75b.
6. Štefánek Róbert 67b.
7. Vlček Tomáš 51b.
Aktuálně

Aktuální komentář Lukáše Vaculíka

Přinášíme komentář Lukáše Vaculíka, sportovního ředitele a člena představenstva FC VYSOČINA JIHLAVA, a.s., k aktuálním tématům, která hýbou českým fotbalem. Celý článek

 
Servis
 
Klub •  Hráči •  Zápasy •  Mládež •  Multimedia •  Fanoušci •  Historie

© 2006-2020 FC Vysočina Jihlava & eSports.cz, s.r.o.  |  RSS
Veškerý obsah stránek chráněn podle autorského zákona a jeho přejímaní bez výslovného souhlasu redakce je zakázáno. Povolena je citace částí materiálů zde zveřejněných s uvedením zdroje www,fcvysocina.cz.

 
 
 
 

Akcionáři klubu

Generální partner klubu

Hlavní partneři klubu

Významní partneři klubu

Partneři klubu

Mediální partneři klubu