17.08.2015, Miroslav Fuks

U16: Krutá prohra v Brně

U16: Krutá prohra v BrněMladší dorost U16 v Brně nesehrál špatný zápas. Hodinu se hrál vyrovnaný duel, který však v závěru přinesl výsledek, který lze z jihlavské pohledu hodnotit jako krutý - 4:1 (1:1). Jedinou branku FC Vysočina zaznamenal Oskar Točík.

BrnoBrno
2.kolo, sobota 15.8.2015, 12:30
4:1
(1:1)

Branka Vysočiny: Točík
FC Vysočina: Lancman - Šmíd, Čapek, Svoboda Tomáš, Brabenec (65. Procházka) - Hladík (50. Vrba), Crha, Koudela (73. Lát), Točík (50. Křivánek) - Lokvenc, Mlejnek (63. Honzl).

"Ve 13 minutě vstřelilo Brno po standardní situaci svojí první branku. O tři minuty déle po pěkné akci Točík vyrovnal. Do konce prvního poločasu byl k vidění pěkný fotbal. Ve čtyřech případech jsme zahrávali standardní situace, které by se měly proměňovat lepším důrazem v malém vápně. Začátek druhého poločasu byl pro nás smolný, když si ve 43. minutě vstřelil vlastní branku Brabenec. Do 58. minuty se hrál vyrovnaný zápas, poté však náš obránce udělal fatální hrubku a bylo to 3:1 pro domácí. V 65. minutě vypadl míč našemu brankaři a bylo po zápase. Dle mého názoru se mužstvo porazilo samo. Výsledek je pro nás až krutý. O naší prohře rozhodly velké hrubky. Jinak hráči odevzdali dobrý výkon, nadále musíme pracovat a pracovat," okomentoval utkání trenér Petr Kuchta.