01.06.2015, Miroslav Fuks

U16: Chyby znamenaly zbytečnou porážku

U16: Chyby znamenaly zbytečnou porážkuMladší dorost U16 po dvou měsících znovu nestačil na Opavu, které opět podlehl 1:2. Tým FC Vysočina již po několikáté vyhořel v koncovce. Poločasové vedení a jedinou jihlavskou branku v zápase zaznamenal útočník Marek Lokvenc.

 
FC VysočinaFC Vysočina
29.kolo, neděle 31.5.2015, 14:00
1:2
(1:0)
OpavaOpava
 
Branka: Lokvenc
Diváci: 0
FC Vysočina: Duba - Bence, Pejhřimovský, Jilg, Kašík - Bartl, Šteffl, Chlumský, Urbánek - Polcar (55. Lorenc), Lokvenc (35. Rážek)
 

Komentář

„Ve dvou případech jsme se v obrané fázi dopustili pozičních chyb a soupeř nás za to potrestal. Šancí jsme měli opět nemálo, ale naše koncovka je velmi špatná,“ okomentoval porážku trenér Petr Kuchta.

 
Související
Hráč zápasu

Výsledky Hráč června2020

1. Klobása Stanislav 73b.
2. Mikuš Rajmund 67b.
3. Fortelný Jan 61b.
4. Lancman Michal 49b.
5. Zoubele Lukáš 42b.
6. Lacko Matúš 41b.
7. Javůrek Jan 39b.
Aktuálně

Radim Kučera: Na vítězství jsme museli vynaložit velké úsilí

Výhra proti Prostějovu se znovu rodila těžce. Vysočina o ní nerozhodla až v nastaveném čase, jak tomu bylo při předchozím prostějovském představení v Jihlavě, ale pořádně se na tři body nadřela. Radost z toho snad měli fanoušci, kteří viděli pět branek, dvojí vyrovnání FCV a vítěznou jihlavskou branku deset minut před koncem. Celý článek

 
Servis
 
Klub •  Hráči •  Zápasy •  Mládež •  Multimedia •  Fanoušci •  Historie

© 2006-2020 FC Vysočina Jihlava & eSports.cz, s.r.o.  |  RSS
Veškerý obsah stránek chráněn podle autorského zákona a jeho přejímaní bez výslovného souhlasu redakce je zakázáno. Povolena je citace částí materiálů zde zveřejněných s uvedením zdroje www,fcvysocina.cz.

 
 
 
 

Akcionáři klubu

Hlavní partneři klubu

Významní partneři klubu

Partneři klubu

Mediální partneři klubu