23.02.2008, Miroslav Fuks

Třetiligový Kolín si odnesl čtyřku!

Třetiligový Kolín si odnesl čtyřku!Jedenáctý celek ČFL Mogul Kolín dnes tvrdě narazil na kvalitní výkon juniorky FC Vysočina. Vzájemný duel proběhl na přírodní trávě a jihlavští v něm zvítězili přesvědčivě 4:0. Branky stříleli Chlup, J. Veselý a dvakrát Čermák.

 
KolínKolín
přát., sobota 23.2.2008, 10:30
0:4
(0:2)
FC Vysočina BFC Vysočina B
 
Góly: Čermák 2, Chlup, J.Veselý
Diváci: 0
FC Vysočina B: Žejdlík (46. Hlavoněk) – Benda, Kříž (55. Naniaš), Wasserbauer, Nešpor (60. Bureš) – Chmelík (55. Niederle), Chlup, Čermák, Netrda – L.Procházka, J.Veselý.
 

Komentář

„Z hlediska ofenzívy i defenzívy jsme podali kompaktní výkon, díky kterému jsme dokázali zdolat kvalitního soupeře. Po předchozích neúspěších jsme zapracovali na hře obrany, což se dnes plně projevilo. Jsem určitě spokojen a asi nemusím zdůrazňovat, jak důležitý byl tento zápas pro naši psychiku,“ řekl po zápase kouč Roman Kučera.

 
Související
Hráč zápasu

Výsledky Hráč listopadu 2019

1. Fortelný Jan 234b.
2. Smejkal Tomáš 99b.
3. Tlustý Petr 90b.
4. Vejmola Luděk 78b.
5. Javůrek Jan 65b.
6. Vaculík Lukáš 62b.
7. Zoubele Lukáš 55b.
Aktuálně

FAČR ukončila české amatérské soutěže

Výkonný výbor Fotbalové asociace ČR na svém dnešním zasedání rozhodl kvůli pandemii koronaviru o ukončení amatérských soutěží od třetí ligy níže včetně mládežnických soutěží. V platnosti zůstává konečné pořadí k 8. dubnu s tím, že nedojde k postupům ani sestupům. Celý článek

 
Servis
 
Klub •  Hráči •  Zápasy •  Mládež •  Multimedia •  Fanoušci •  Historie

© 2006-2020 FC Vysočina Jihlava & eSports.cz, s.r.o.  |  RSS
Veškerý obsah stránek chráněn podle autorského zákona a jeho přejímaní bez výslovného souhlasu redakce je zakázáno. Povolena je citace částí materiálů zde zveřejněných s uvedením zdroje www,fcvysocina.cz.

 
 
 
 

Akcionáři klubu

Hlavní partneři klubu

Významní partneři klubu

Partneři klubu

Mediální partneři klubu