23.02.2008, Miroslav Fuks

Třetiligový Kolín si odnesl čtyřku!

Třetiligový Kolín si odnesl čtyřku!Jedenáctý celek ČFL Mogul Kolín dnes tvrdě narazil na kvalitní výkon juniorky FC Vysočina. Vzájemný duel proběhl na přírodní trávě a jihlavští v něm zvítězili přesvědčivě 4:0. Branky stříleli Chlup, J. Veselý a dvakrát Čermák.

 
KolínKolín
přát., sobota 23.2.2008, 10:30
0:4
(0:2)
FC Vysočina BFC Vysočina B
 
Góly: Čermák 2, Chlup, J.Veselý
Diváci: 0
FC Vysočina B: Žejdlík (46. Hlavoněk) – Benda, Kříž (55. Naniaš), Wasserbauer, Nešpor (60. Bureš) – Chmelík (55. Niederle), Chlup, Čermák, Netrda – L.Procházka, J.Veselý.
 

Komentář

„Z hlediska ofenzívy i defenzívy jsme podali kompaktní výkon, díky kterému jsme dokázali zdolat kvalitního soupeře. Po předchozích neúspěších jsme zapracovali na hře obrany, což se dnes plně projevilo. Jsem určitě spokojen a asi nemusím zdůrazňovat, jak důležitý byl tento zápas pro naši psychiku,“ řekl po zápase kouč Roman Kučera.

 
Související
Hráč zápasu

Hráč května 2019

1. hráč měsíce

2. hráč měsíce

3. hráč měsíce

4. hráč měsíce

5. hráč měsíce

 
Aktuálně

Hlasujte pro Hráče měsíce května 2019

Na webu FC Vysočina se opět můžete zapojit do tradiční ankety „Hráč měsíce“, jež bude dílem k nalezení „Hráče FCV za rok 2019“! Nyní zvolte toho nejlepšího fotbalistu z jihlavského kádru za měsíc květen. Hlasovat můžete prostřednictvím infoboxu v pravém sloupci titulní strany klubového webu. Celý článek

 
Servis
 
Klub •  Hráči •  Zápasy •  Mládež •  Multimedia •  Fanoušci •  Historie

© 2006-2019 FC Vysočina Jihlava & eSports.cz, s.r.o.  |  RSS
Veškerý obsah stránek chráněn podle autorského zákona a jeho přejímaní bez výslovného souhlasu redakce je zakázáno. Povolena je citace částí materiálů zde zveřejněných s uvedením zdroje www,fcvysocina.cz.

 
 
 
M-soft
 

Akcionáři klubu

Hlavní partneři klubu

Významní partneři klubu

Partneři klubu

Mediální partneři klubu