11.07.2009, Miroslav Fuks

Třetí remíza ve třetí přípravě

Třetí remíza ve třetí přípravěBlok přípravných zápasů FC Vysočina proti zahraničním soupeřům zahájil dnes podvečer duel na půdě SV Horn. Třetiligový rakouský celek byl hostujícímu týmu poměrně vyrovnaným soupeřem a nakonec dosáhl na cennou remízu 0:0. Ta je z pohledu Jihlavy už třetí v letním období.

HornHorn
přát., sobota 11.7.2009, 18:00
0:0
(0:0)

FC Vysočina: Winter - Veselý, Gába, Kadlec, Cihlář (60. Vyskočil) – Dupal (46. Gabriel), Karlík (60. Drábek), Lovětínský (46. Tlustý), Krutý (46. Vydra) – Korčián (60. Minarech), Tecl (46. Kaplan).

„Sehráli jsme neskutečně bojovné a důrazné utkání ve velice slušném tempu. Šlo o výborný přátelák proti kvalitnímu soupeři. Zhruba do 25. minuty jsme se nemohli dostat do hry a zvykali jsme si na metr sudího. Poté jsme utkání měli pod kontrolou a vytvořili jsme si hned několik gólových příležitostí. Stejně tomu bylo i ve druhé půli. V poslední čtvrthodině však byli nebezpeční i domácí a my můžeme děkovat Winterovi, že nás podržel. Dnes mohu být spokojen s výrazným zlepšením defenzívy, kde nastalo rapidní zkvalitnění obranné práce. Na druhou stranu nás zatím sužuje bídná koncovka. Jen Korčián selhal ve dvou tutovkách. Konečně jsme velmi dobře kopali standardky, ale jejich finální řešení bylo nepřesné,“ řekl k utkání kouč Luboš Urban.