01.03.2008, Miroslav Fuks

Tečku za zimou učinila výhra nad Mutěnicemi

Tečku za zimou učinila výhra nad MutěnicemiJarní generálka FC Vysočina skončila povinným vítězstvím FC Vysočina nad třetiligovými Mutěnicemi v poměru 2:0. Branky po přihrávkách Hušbauera stříleli Vácha a Rabušic. Zimní přípravná bilance našeho týmu tak ve dvanácti zápasech činí čtyř výhry, dvě remízy a šest porážek.

 
FC VysočinaFC Vysočina
přát., sobota 1.3.2008, 13:00
2:0
(0:0)
MutěniceMutěnice
 
Góly: 76. Vácha, 80. Rabušic
Diváci: 0
FC Vysočina: Šimon (55. Tulis) – Veselý, Kadlec, Bodeček, Vepřek – Dupal (70. Sláma), Hušbauer, Lovětínský (60. Schneider), Cihlář – Faldyna (60. Vácha) Rabušic.
 

Komentář

„Zápas se nakonec bohužel hrál na umělé trávě, neboť současné klima nás na přírodní povrch nepustilo. Mrzelo nás to o to více, že nyní již 14 dní trénujeme na normální trávě. Utkání se navíc odehrávalo za silného větru. V první půli jsme měli více ze hry a vytvořili jsme si minimálně čtyři gólové příležitosti, které však k brankám vedly. Ve druhé části byly s podporou větru více nebezpečné Mutěnice, ovšem naše defenzíva pracovala velmi dobře a soustředěně. V poslední čtvrthodině utkání zaúřadoval dorostenec Hušbauer, který připravil dvě gólové nahrávky Váchovi (76. minuta) a Rabušicovi (80. minuta). Oba v koncovce zachovali klid a skórovali. Celkově mohu být s generálkou spokojen, rozhodně splnila svůj účel. Hráči podali slušný výkon, kterému mohu vytknout některé individuální chyby a nepřesnosti v rozehrávce,“ zhodnotil poslední duel přípravy trenér Karol Marko.
 
Bilance zimní přípravy FC Vysočina:
• celková bilance: 12 utkání 4 – 2 – 6 20 : 18
• střelci: 4 - Rabušic, 3 - Böhm, Šamánek, 2 – Dupal, Faldyna, Vácha, 1 – Lovětínský, Pacholík, Gába, Cihlář
• nastoupilo 26 hráčů, z toho 4 brankáři
• odehrané zápasy: 12 – Cihlář, Dupal, Vepřek, 11 - Schneider, Rabušic, Vácha, 10 - Gába, Šamánek, M.Veselý, 9 - Böhm, Lovětínský, Sláma, Faldyna, 7 –Tlustý, Šimon, Kadlec, Bodeček, Hušbauer, 5 – Pacholík, 4 – Tulis, 2 – Gabriel, Štěpanovský, 1 - J.Veselý, Žejdlík, Nilinho, Naniaš
 
Přehled všech zimních přípravných duelů FC Vysočina naleznete ZDE.

 
Související
Hráč zápasu

Výsledky Hráč listopadu 2019

1. Fortelný Jan 234b.
2. Smejkal Tomáš 99b.
3. Tlustý Petr 90b.
4. Vejmola Luděk 78b.
5. Javůrek Jan 65b.
6. Vaculík Lukáš 62b.
7. Zoubele Lukáš 55b.
Aktuálně

Starší dorost U19 si připisuje další výhru

Starší dorost U19 si připisuje další výhru v řadě, tentokrát nad divizní Starou Říší, kdy se prosadil ve 4. a 10. minutě Jiří Šrámek a za nerozhodného stavu 2:2 zápas rozhodl svou trefou v 76. minutě Vít Vraspír. Domácí se tak mohli radovat z výhry 3:2 (2:1). Celý článek

 
Servis
 
Klub •  Hráči •  Zápasy •  Mládež •  Multimedia •  Fanoušci •  Historie

© 2006-2020 FC Vysočina Jihlava & eSports.cz, s.r.o.  |  RSS
Veškerý obsah stránek chráněn podle autorského zákona a jeho přejímaní bez výslovného souhlasu redakce je zakázáno. Povolena je citace částí materiálů zde zveřejněných s uvedením zdroje www,fcvysocina.cz.

 
 
 
M-soft
 

Akcionáři klubu

Hlavní partneři klubu

Významní partneři klubu

Partneři klubu

Mediální partneři klubu