13.07.2015, David Zeman

Starší dorost sehrál dvojutkání s Českými Budějovicemi

Starší dorost sehrál dvojutkání s Českými BudějovicemiLetní příprava staršího dorostu je v plném proudu. Její součástí bylo i dvojutkání proti Českým Budějovicím. Oba týmy protočili všechny hráče svého kádru a také si připsali po jedné výhře.

 
Č. BudějoviceČ. Budějovice
přát., sobota 11.7.2015, 11:00
0:1
(0:0)
FC Vysočina dorostFC Vysočina dorost
 
Gól: 58. Pěnkava (pen.)
Diváci: 0
FC Vysočina dorost: Pokorný (50. Vašina) – Vašíček, Vrzal, Beseda, Čermák – Lasota, Kolčava – Bajer, Sargsyan (50. Smejkal), Průša (50. Kafoněk) – Časta (50. Pěnkava).
 

Komentář

SK Dynamo České Budějovice – FC VYSOČINA JIHLAVA II 3:0 (2:0)

Sestava: Vašina (22. Konrád) – Ločárek, Vlk, Vedral, Kafoněk (22. Mužátko) – Malár, Novotný – Šimončič, Smejkal, Bartók – Pěnkava (22. Karmazín).


„V obou utkáních hraných na 2 x 40 minut jsme měli možnost vyzkoušet všechny hráče kromě zraněného Fikara. V prvním utkání jsme měli více míč na svých kopačkách a kromě proměněné penalty Pěnkavou za faul na Smejkala měli velkou příležitost Vašíček a Časta. Druhé utkání se nám již tolik nevydařilo. I přes nepříznivý vývoj jsme se nažili o kombinační hru a několik akcí se nám až na koncovku vydařilo. Inkasovali jsme po zbytečných ztrátách a po rychlých protiútocích, kdy domácí v koncovce prokázali svoji kvalitu. Po náročném prvním týdnu přípravy šla většina hráčů na dno svých sil, za což je musím pochválit!“ řekl po obou utkáních trenér Kamil Průša.


 
Související
Hráč zápasu

Výsledky Hráč července 2020

1. Klobása Stanislav 301b.
2. Ritter Adam 190b.
3. Lancman Michal 159b.
4. Fortelný Jan 138b.
5. Mikuš Rajmund 114b.
6. Zoubele Lukáš 102b.
7. Arroyo Luis 62b.
Aktuálně

Michal Kadlec: Kvalitnější zápasy poslouží rozvoji našich talentů

Juniorský celek FC Vysočina se dočkal zasloužené odměny za své dominantní výkony v podzimních zápasech Divizní skupiny D a byl administrativně zařazen do MSFL. Ve třetí nejvyšší soutěži se může těšit na zajímavé souboje s kvalitními protivníky, z čehož by měl profitovat sportovní rozvoj mladíků z klubové líhně. Tým v neděli nastoupí do úvodního... Celý článek

 
Servis
 
Klub •  Hráči •  Zápasy •  Mládež •  Multimedia •  Fanoušci •  Historie

© 2006-2020 FC Vysočina Jihlava & eSports.cz, s.r.o.  |  RSS
Veškerý obsah stránek chráněn podle autorského zákona a jeho přejímaní bez výslovného souhlasu redakce je zakázáno. Povolena je citace částí materiálů zde zveřejněných s uvedením zdroje www,fcvysocina.cz.

 
 
 
 

Akcionáři klubu

Hlavní partneři klubu

Významní partneři klubu

Partneři klubu

Mediální partneři klubu