30.07.2018, Kamil Průša

Starší dorost přestřílel Slovan Bratislava

Starší dorost přestřílel Slovan BratislavaPředposlední přípravný duel staršího dorostu FC Vysočina před startem nejvyšší dorostenecké soutěže byl bohatý na gólové příležitosti i branky. Jihlavský tým nakonec o jednu předčil Slovan Bratislava, přičemž hned čtyřikrát dokázal skórovat Radek Křivánek.

FC Vysočina U19FC Vysočina U19
přát., sobota 28.7.2018,
4:3
(1:2)
Slovan BratislavaSlovan Bratislava

Góly: 21., 65., 66. a 73. Křivánek – 22., 39., 67.
FC Vysočina U19: Lancman (46. Jágrik) – Lokvenc (45. Crha), T. Svoboda, Pojezný, Havlín – Trinh (67. Malata Mir.) – Točík (58. Fila), A. Svoboda, Šrámek, Růžička (62. Lát) – Křivánek.

Hodnocení trenéra Kamila Průši: "Zápas s naším dnešním soupeřem byl bohatý na góly i stoprocentní šance. V šesté minutě neproměnil svoji možnost A. Svoboda, který obešel hostujícího brankáře a minul zcela odkrytou branku. Následně měl Slovan dvě jasné příležitosti, ve kterých také nebyl přesný. Do vedení nás poslal Křivánek, který proměnil Točíkovu přihrávku z pravé strany. Hned z následující rozehrávky jsme si nechali vyrovnat, když jsme nezvládli zajištění na pravé straně po dlouhém nákopu. Následně jsme měli dvě obrovské šance, v kterých T. Svoboda a Křivánek neuspěli. A jak již to bývá, byli jsme za to potrestáni po sólu hostujícího útočníka, který přešel přes čtyři naše hráče i brankáře. Ve druhé půli jsme se chtěli přesvědčit, zda máme sílu nepříznivý výsledek otočit. Díky Křivánkovi jsme v rozmezí dvou minut šli do vedení, které jsme opět do minuty ihned ztratili. Naštěstí se nám podařila ještě jedna přesná útočná akce, po které stanovil Křivánek na konečných 4:3 v náš prospěch a zakončil tak svůj dnešní střelecký účet. Opět jsme se dnes přesvědčili, že sílu ve hře směrem dopředu máme hodně slušnou. Těší mně také to, že jsme dokázali otočit nepříznivý výsledek. Vrásky mi bohužel dělá naše hra v defenzívě. Špatně vyplňujeme střed hřiště a pouštíme soupeře do velkého počtu šancí. Máme ještě 14 dní na to, abychom právě toto zlepšili!"