12.07.2010, David Zeman

Starší dorost na začátek soustředění porazil Vrchovinu

Starší dorost sehrál na úvod soustředení v Bystřici nad Pernštejnem utkání proti SFK Vrchovina. Soupeře dokázali porazit 3:0 po brankách Císaře, Procházky a Šuty.

 
VrchovinaVrchovina
přát., neděle 11.7.2010, 18:00
0:3
(0:1)
FC Vysočina dorostFC Vysočina dorost
 
Góly: Císař, Procházka, Šuta
Diváci: 0
FC Vysočina dorost: I. poločas: Kopeček (31. Malinkovič) – Göth, Turek, Vonásek, Kryštůfek – Přibyl, Fadrný, Štancl, Kliment – Zeman, Císař. II. poločas: Malinkovič (60.Kotnour) – Čížek, Beránek, Procházka, Cipruš – Vokoun, Šuta, Vodáček, Kulík – Štancl (75.Zeman), Císař (75. Kliment)
 

Komentář

„Bylo to úvodní utkání přípravy, takže zápas měl spíše přůměrnou kvalitu. Radost mi ovšem udělalo, že jsme neobdrželi žádný gól." zhodnotil zápas krátce trenér Pavel Procházka, který se zároveň vyjádřil i k soustředění, na kterém je momentálně starší dorost v Bystřici nad Pernštejnem „Trénujeme 3-fázově, k dispozici máme travnaté hřiště, stejně jako hřiště s umělým povrchem. Můžeme zároveň využít i bazén a tenisové kurty, na kterých se chystáme zahrát si nohejbalový turnaj. Takže těch sportovišť je zde opravdu hodně. Jezdíme sem pravidelně a určitě je zdejší soustředění přínosem, tým se zde stmelí a zároveň do něj zapadnou i nový hráči. Zatím jsem nezaznamenal žádné zdravotní problémy, takže můžeme být spokojeni".

 
Související
Hráč zápasu

Výsledky Hráč září 2019

1. Fortelný Jan 206b.
2. Klobása Stanislav 187b.
3. Smejkal Tomáš 182b.
4. Tlustý Petr 156b.
5. Jawo Lamin 145b.
6. Javůrek Jan 93b.
7. Tijani Mohamed 87b.
Aktuálně

Hráči a odchovanci FC Vysočina se v reprezentacích neztratili

Zatímco většina jihlavských fotbalistů během uplynulé reprezentační přestávky tvrdě trénovala a dobíjela baterky před náročným a velmi důležitým podzimním finišem, tak trojice jejich spoluhráčů vyrazila na srazy reprezentací. V dresech se lvíčkem na prsou se neztratili, což rozhodně platí i pro odchovance FC Vysočina v národním týmu. Celý článek

 
Servis
 
Klub •  Hráči •  Zápasy •  Mládež •  Multimedia •  Fanoušci •  Historie

© 2006-2019 FC Vysočina Jihlava & eSports.cz, s.r.o.  |  RSS
Veškerý obsah stránek chráněn podle autorského zákona a jeho přejímaní bez výslovného souhlasu redakce je zakázáno. Povolena je citace částí materiálů zde zveřejněných s uvedením zdroje www,fcvysocina.cz.

 
 
 
M-soft
 

Akcionáři klubu

Hlavní partneři klubu

Významní partneři klubu

Partneři klubu

Mediální partneři klubu