12.08.2006, Miroslav Fuks

Starší dorost na Spartě srazil vstup do druhé půle

Starší dorost na Spartě srazil vstup do druhé půleStarší dorost nedokázal překvapit a z půdy favorizované pražské Sparty si veze porázku. Na Strahově o ní po bezbrankové první půli rozhodl velmi špatný vstup do druhé části. Šance Vysočiny zůstali nevyužity, naopak Sparťané dokázali zvýšit na konečných 2:0.

 
SpartaSparta
1.kolo, sobota 12.8.2006, 11:00
2:0
(0:0)
FC VysočinaFC Vysočina
 
Góly: 46. Třešňák, 53. Glaser
Diváci: 0
FC Vysočina: Štěpanovský - Hříbek, Dvořák (90. Stoszek), Filip, Tlačbaba - Vystrčil (70. Benda), Chmelík (75. Bureš), Niederle, Netrda - Šamánek, Rabušic.
 

Komentář

V první půli byl výkon našeho dorostu zakřiknutý, byl znát respekt před favorizovaným soupeřem. Místo větší aktivity však přišla ve 46. minutě hrubá chyba obrany a Sparta vedla 1:0. Po několika minutách měli dorostenci FC Vysočina nan kopečkách vyrovnání ze standardní situace, místo toho však přišel rychlý brejk a pojistka na 2:0. Naši hráči si poté dokázali vytvořit minimálně tři velmi dobré šance, ze kterých bohužel gól nepadl.

 
Související
Hráč zápasu

Výsledky Hráč srpna 2020

1. Křišťál Vojtěch 201b.
2. Smejkal Tomáš 192b.
3. Lacko Matúš 86b.
4. Červ Lukáš 80b.
5. Klobása Stanislav 67b.
6. Vlček Tomáš 62b.
7. Štefánek Róbert 49b.
Aktuálně

Aleš Křeček: Vyhrát mohly oba celky

Ani do třetice to v lize nevyšlo. Celý tým FC Vysočina přes enormní nasazení nedosáhl na kýžené vítězství a musel se proti Líšni spokojit s první bodovým ziskem v novém ročníku. Co po líté bitvě řekli do kamery klubové televize jeho důležití aktéři? Celý článek

 
Servis
 
Klub •  Hráči •  Zápasy •  Mládež •  Multimedia •  Fanoušci •  Historie

© 2006-2020 FC Vysočina Jihlava & eSports.cz, s.r.o.  |  RSS
Veškerý obsah stránek chráněn podle autorského zákona a jeho přejímaní bez výslovného souhlasu redakce je zakázáno. Povolena je citace částí materiálů zde zveřejněných s uvedením zdroje www,fcvysocina.cz.

 
 
 
 

Akcionáři klubu

Hlavní partneři klubu

Významní partneři klubu

Partneři klubu

Mediální partneři klubu