27.09.2008, Miroslav Fuks

Starší dorost doplatil na hluchá místa

Starší dorost doplatil na hluchá místaStaršímu dorostu se v posledních kolech extraligy nedaří. Po dnešním zápase na Slovácku si připsali už třetí porážku v řadě. Naši mladíci od 15. minuty vedli díky brance Šandery, ovšem domácí do poločasu vyrovnali a ve druhé části strhli výhru na svoji stranu. K bodovému zisku Jihlavy nevedl ani závěrečný drtivý tlak.

SlováckoSlovácko
8.kolo, sobota 27.9.2008, 11:00
2:1
(1:1)

Gól Vysočiny: 15. Šandera
FC Vysočina: Matiášek – Bambula, Pražák, Z.Kučera, Machálek – Šandera, Leligdon, Kopic (56. T.Kučera), Dobrovolný – Tecl, Pikl (66. Kosak).

Slovácko nutně potřebovalo vyhrát a rozšířit dosavadní dvoubodový zisk. V úvodu to však na body nevypadalo, neboť Vysočina byla do 20. minuty výrazně lepší a zaslouženě se v 15. minutě ujala vedení po výborně zahraném signálu a zakončení Šandery. Domácí se postupně začalo osmělovat a ve 32. minutě po velmi sporném offsidovém momentu vyrovnalo. „Poté jsme jakoby přestali hrát a kombinovat a hráči znejistěli. V 54. minutě 2. půle na své straně propadl Dobrovolný, domácí odcentrovali před branku a ujali se vedení. Poté jsme prostřídali sestavu a změnili způsob hry. Kluci bojovali, vrhli veškeré síly do útoku a kondičně odpadávající domácí přehráli. Standardní situace a šance Kosaka či Leligdona bohužel zůstaly nevyužity. Asi nám chybělo i potřebné štěstí. Škoda, že jsme tento zápas nezvládli lépe a nevyvarovali se některých hluchých míst, které Slovácko dovedly ke třem bodům,“ uvedl k zápasu zklamaný kouč Roman Kučera.