01.08.2012, Miroslav Fuks

Smírně se v premiéře rozešly i juniorky

Smírně se v premiéře rozešly i juniorkyPremiéru FC Vysočina v juniorské lize obstaral, stejně jako v Gambrinus lize, duel na Slavii Praha. I tento zápas skončil remízou, v tomto případě 1:1 (1:1). Jihlavští mladíci dokázali odpovědět na úvodní gól Milutinoviče ve 42. minutě, kdy vyrovnal Daniel Kavka.

SlaviaSlavia
1.kolo, středa 1.8.2012, 17:00
1:1
(1:1)

Góly: 21. Milutinovič - 42. Kavka
Slavia: Hrubeš - Mikula, Čepelák, Mac (78. Sudek), Malcharek - Veselý (63. Šittich), Milutinovič, Bazal, Smolák (63. Zámečník) - Červenka (72. Synek), Hurka (46. Růžička).
FC Vysočina: Hanuš - Šandera, Hráček, Filip, Stupak (58. Urbánek) - Kliment, Sodomka (73. Šuta), Štancl, Šilinger - Zeman, Kavka (69. Koudelka)

„Šlo o typický úvodní duel sezóny, který přinesl neurovnanou hru a nepřesnosti na obou stranách. Lze říci, že Slavia měla v 1. půli více ze hry a po zásluze šla díky Milutinovićovi do vedení. My jsme však postupně srovnali krok a ještě před přestávkou jsme se dočkali vyrovnání. Po akci Šandery a Štancla skóroval Kavka. Ve druhé půli jsme převzali iniciativu a byli jsme lepším týmem. Vypracovali jsme si šance a byli jsme blízko vedení. Bohužel, Kavka po přihrávce Zemana v ideální možnosti z první míč netrefil ideálně. Asi měl raději míč zastavit a zakončovat v klidu. Každopádně můžeme být po prvním zápase spokojení a tým pochválit,“ řekl k utkání trenér Pavel Procházka. V jeho týmu nastoupili z prvního týmu Hanuš, Šilinger, Štancl a též Filip, který aktuálně směřuje na druholigové hostování. Navíc se na postu levého obránce představil testovaný levý bek ruské národnosti – Ivan Stupak.

1.kolo | Slavia - FC Vysočina | 3:3
30.kolo | FC Vysočina - Slavia | 3:1