21.01.2012, Miroslav Fuks

Omlazený dorost na úvod prohrál

Omlazený dorost na úvod prohrálStarší dorostenci FC Vysočina si první přípravní duel v rámci zimní přípravy naplánovali na závěr třetího týdne náročného tréninkového bloku. Proti divizním mužům SFK Vrchovina dostali šanci hlavně mladší hráči, kteří tým pro jarní boje doplnili z dorosteneckého „béčka“. Soupeř potvrdil své zkušenosti a hned třikrát potrestal jihlavské chyby. Jedinou branku domácího výběru zaznamenal Antonín Tvrdý.

 
FC Vysočina dorostFC Vysočina dorost
přát., sobota 21.1.2012, 10:00
1:3
(1:3)
VrchovinaVrchovina
 
Gól: 40. Tvrdý – 16. a 38. Michal, 42. vlastní.
Diváci: 0
FC Vysočina dorost: Kotnour (46. Pelikus) – Míka, Hanousek, Rozmahel, Tvrdý (46. Urbánek) – Bialek, Pedro, Šuta (46. Masopust), Ločárek – Kelbler, Maruš.
Vrchovina: I. poločas: Krejčí – Buchta, Smetana, Procházka, Wolker – Kolařík, Chmelíček, Michal, K. Skalník – Zedníček, M. Skalník. II. poločas: Krejčí – Buchta (72. Procházka), Poul, Burian, J. Skryja – Josífek, Pavel Sodomka – Komínek, Michal, M. Skalník – Petr Sodomka.
 

Komentář

„Při zdravotní indispozici Hráčka, Klusáka, Hoška, Dvořáčka a J.Kučery dostali větší herní příležitost mladí hráči, kteří náš celek doplnili na počátku zimní přípravy. Absence zkušeností se v tomto utkání projevila a vedla k chybám. Ty Vrchovina dokázala potrestat. Ostatně, u všech gólů soupeře byl bývalý prvoligový hráč Michal,“ stručně zhodnotil utkání trenér Pavel Procházka, který se vyjádřil i k dosavadnímu průběhu zimní přípravy jeho celku: „První 3 týdny naší přípravy patřily silovým a kondičním tréninkům. Kluci dostávali dvakrát týdně do těla v posilovně a na vytrvalostní složce pracovali na umělé trávě. Nyní už do tréninkového cyklu budeme zařazovat více herních prvků. Od 1. do 4. února nás čeká soustředění Bystřici nad Perštejnem.

 
Související
Hráč zápasu

Výsledky Hráč prosince 2020

1. Smejkal Tomáš 164b.
2. Číž Lumír 121b.
3. Křišťál Vojtěch 121b.
4. Červ Lukáš 72b.
5. Peřina Jaroslav 46b.
6. Lacko Matúš 39b.
7. Shudeiwa Fares 36b.
Aktuálně

Jak si FC Vysočina vedl v zimní přípravě?

"Jen" šest přípravných duelů a další tři tréninkové modelové duely sehráli fotbalisté FC Vysočina během tradičně dlouhé a náročné zimní přípravy. Získávali tak herní praxi, sehrávali se a ladili formu na jarní boje. Jak si v těchto prověrkách vedli a v jakých sestavách se v nich představili? Celý článek

 
Servis
 
Klub •  Hráči •  Zápasy •  Mládež •  Multimedia •  Fanoušci •  Historie

© 2006-2021 FC Vysočina Jihlava & eSports.cz, s.r.o.  |  RSS
Veškerý obsah stránek chráněn podle autorského zákona a jeho přejímaní bez výslovného souhlasu redakce je zakázáno. Povolena je citace částí materiálů zde zveřejněných s uvedením zdroje www,fcvysocina.cz.

 
 
 
 

Akcionáři klubu

Generální partner klubu

Hlavní partneři klubu

Významní partneři klubu

Partneři klubu

Mediální partneři klubu