11.05.2015, Miroslav Fuks

Odpor Třince zlomil dvěma góly Batioja

Odpor Třince zlomil dvěma góly BatiojaJuniorský tým splnil úlohu favorita a na domácí půdě porazil houževnatě hrající Třinec 2:0. Zároveň severomoravského soupeři vrátil podzimní porážku. Po bezbrankovém prvním dějství zápas rozhodl dvěma brankami Augusto Batioja. V jihlavské sestavě se objevilo pět fotbalistů dorosteneckého věku.

Diváci: 50
FC Vysočina: Soukup - Hron (70. Rychetník), Pedro, Kryštůfek, Chyla (46. Fiala) - Kelbler (75. Veselský), Ujčík, Zábrodský, Klusák - Batioja, Duba (60. M.Šerý).
Třinec: Rohel - Bujok, Minařík, Kubáň, Kalfas - Zimka, Kučera (70. Michalisko), Puczok, Turoň - Gavlák (46. Pustka), Gomola.

"Po několika posledních zápasech, v nichž jsme inkasovali větší počet branek, jsme se zaměřili na defenzivní práci. Proto mne těší nejen vítězství, ale i fakt, že jsme v zápase neinkasovali. Také jsem spokojen s tím, že zápas zvládli dorostenci, kteří naskočili do druhého dějství - Fiala, Rychetník či Šerý," řekl k utkání trenér Pavel Procházka, jenž postrádal zraněné Mlakiće, Spirkoskiho, Maruše a Urbánka. Po první půli bohužel s obnoveným zraněním odstoupil i levý bek Chyla.