24.10.2009, Jaroslav Frühbauer

Nakonec se radovaly Holešovské holky

Nakonec se radovaly Holešovské holkyJihlavské holky na domácí půdě nepotvrdily cennou výhru z Olomouce a proti Holešovským holkám prohrály 0:1 (0:0). Ve vyrovnaném utkání své šance neproměnily a naopak hráčka soupeřek svůj samostatný nájezd zvládla. Fotbalisty FC Vysočina podzimní sezónu zakončí za týden na domácí půdě proti DFK Holešov.

10.kolo, sobota 24.10.2009, 11:00
0:1
(0:0)
Holeš. holkyHoleš. holky

Branky: 70. Šilhárová
Diváci: 50
FC Vysočina: S.Vrzalová - Z.Žampová, M.Žampová, Čurdová, Jančíková - B.Pavelcová, K.Pavelcová, Dibelková (46. P.Žampová), Šerá - Křížová (88. Ryšavá), D.Procházková (69. Valentová)
Holeš. holky: Gulánová- Dědková, Voždová, Červenková (90. Kubíčková), Holcová, Mrázková, Dvorníková, Šilhárová, Kovaříková, Janíková, Šebestová

Od začátku se hrálo vyrovnané utkání s minimem šancí, hrané od jednoho vápna po druhé. V prvním poločase měla na noze vedoucí gól domácí Daniela Procházková, bohužel své sólo, kdy přešla přes dvě hráčky, sama před brankářkou nepochopitelně zakončila vedle. Do kabin se šlo za stavu- 0:0. Druhý poločas pokračoval ve stejném stylu. V 70.minutě utekla domácí obraně hostující Šilhárová, obešla vybíhající Sabinu Vrzalovou a ukázala jak se má využít šance. Holky dnes nepotvrdily bojovnost a nasazení z minulého zápasu. Svojí velkou šanci jsme neproměnili a soupeř ano. Byl o gól lepší a zaslouženě vyhrál.