21.11.2016, Vojtěch Fuks

Mladší dorost U16 prohrál na hřišti Zlína

Mladší dorost U16 prohrál na hřišti ZlínaMladší dorostenci U16 odehráli 16. kolo na hřišti Fastavu Zlín. První branka padla díky průniku a následovné přihrávce Václava Havlína na Filipa Vošmeru, který se střelecky nemýlil a krásně vymetl šibenici zlínského brankáře. Bohužel "ševcům" se vydařil druhý poločas, když zvládli z rohu vyrovnat a v závěru dokonce otočit utkání s konečným výsledkem 2:1 (0:1).

Diváci: 67
Zlín: Doležal – Marek Malata, Šrámek, Nováček, Novák (79. Vácha) – Havel (79. Časta), L. Trnka (78. Geist) – Havlín (72. M. Trnka), Pojezný (56. Samek), Vošmera – Mirek Malata

"První poločas hodnotím po herní stránce velmi špatně, protože jsme prohrávali osobní souboje, špatně jsme dostupovali hráče a nebyli jsme schopni chvíli podržet míč na kopačkách. Ve 32. minutě přihrál míč pod sebe Havlín, který našel rozběhlého Vošmeru, který z poza vápna vymetl šibenici. Po vstřeleném gólu se naše hra lehce zlepšila. Druhý poločas byl z naší strany diametrálně odlišný, protože jsme začali hrát konečně fotbal. Vytvořili jsme si šance, ale bez gólového efektu. V 73. minutě jsme dostali vyrovnávací gól, když po rohovém kopu nejvýše vyskočil Cedidla a poslal míč hlavou do brány. Vypadalo to, že zápas skončí spravedlivou remízou, ale po naší hrubce v posledních vteřinách rozhodl o vítězství Hrdlička. Tato prohra mě nesmírně štve, protože jsme si nezasloužili prohrát. Po taktické stránce jsme to měli chytřeji dohrát." řekl k utkání Libor Smejkal.