30.07.2011, Miroslav Fuks

Juniorka proti Brnu selhala v koncovce

Juniorka proti Brnu selhala v koncovceVzájemné měření sil juniorek FC Vysočina a Zbrojovky Brno skončili vítězství hostujícího celku 2:4 (0:3), když jihlavští trestuhodně neproměnili úvodní šance včetně pokutového kopu. Brněné proti tomu byli maximálně efektivní. Jihlavské branky zaznamenali Chmelík a Demeter.

přát., sobota 30.7.2011, 10:30
2:4
(0:3)
Brno BBrno B

Góly Vysočiny: 73. Chmelík, 80. R.Demeter
FC Vysočina B: Matiášek (46. J.Procházka) – Šandera, Šimáček (46. Kryštůfek), Ptáček, Dobrovolný (40. Cipruš, 65. Beránek) – R.Demeter, Vacek, Leligdon (60. Vodáček), Přibyl (46. Poláček) – Sedláček (46. Zeman), Chmelík.

Vysočině patřil úvod tohoto svižného zápasu. V 10. a poté 26. minutě však Sedláček své velké příležitosti neproměnil. Navíc ve 20. minutě Chmelík nezužitkoval pokutový kop. Ke slovu se tak dostali hosté, kteří v rychlém sledu vsítili 3 branky. Brňané trestali nedůslednosti v jihlavské obraně.

„Ve druhé části zápas zapadl do průměru. V závěru jsme skóre korigovali na 2:4, když se trefil Chmelík po přihrávce Zemana a v 80. minutě Demeter po sklepnutí Ptáčka. Každopádně šlo o kvalitní prověrku. Platili jsme daň za neproměňování šancí a chyby v obraně,“ řekl k utkání trenér jihlavské juniorky Roman Kučera.