05.07.2013, Miroslav Fuks

Juniorka podlehla druholigovému Táborsku

Juniorka podlehla druholigovému TáborskuNově se tvořící juniorka FC Vysočina měla hned na úvod letní přípravy velice silného protivníka. V Písku se postavila druholigovému Táborsku, které však svoji kvalitu zúročilo až ve druhé půli. Nakonec zvítězilo 5:1 (2:1), když jediný gólový úspěch Jihlavy zaznamenal Patrik Demeter.

 
TáborskoTáborsko
přát., pátek 5.7.2013, 14:00, Písek
5:1
(2:1)
FC Vysočina jun.FC Vysočina jun.
 
Branky: 15, a 40. Musiol, 50. Mráz, 54. Potočný, 75. Šimák - 43. P.Demeter
Diváci: 0
Táborsko: I. půle: Varyš – Mašek, Hric, Štrbák, Rožman – Prášek – Šilingr, Džafić, M.Vukadinović, J.Rabiňák – Musiol. II. půle: Toma – Sladký, Mráz, Cíferský, Kotrba – Šiml – Presl, Javorek, Šimák, Potočný – Vrána.
FC Vysočina jun.: Kotnour - Dvořáček, Pedro, Berky, Urbánek - Hráček, Štancl - Kelbler, P.Demeter, Levai - J.Kučera. Střídali: Klusák, Ujčík, Toufar, Tomovič, Ločárek, Šmída.
 

Komentář

"V první půli jsme proti silnému druholigovému soupeři dokázali držet krok a těsně před koncem prvního dějství jsme po hezké kombinaci Demeterem snížili. Do 2. půle jsme prostřídali sestavu a kvalita a zkušenost Táborska se výrazně projevila. Góly soupeře většinou pramenily z našich zbytečných ztrát. Každopádně šlo o velice cennou a přínosnou prověrku našeho nově se tvořícího a mladého týmu," řekl k zápasu trenér Pavel Procházka.

 
Související
Hráč zápasu

Výsledky Hráč července 2020

1. Klobása Stanislav 301b.
2. Ritter Adam 190b.
3. Lancman Michal 159b.
4. Fortelný Jan 138b.
5. Mikuš Rajmund 114b.
6. Zoubele Lukáš 102b.
7. Arroyo Luis 62b.
Aktuálně

Kouč Aleš Křeček si bude užívat jízdu vozem od Mercedes Cars & Servis

FC Vysočina prodlužuje spolupráci se společností Mercedes Cars & Servis a zároveň ji povyšuje o úroveň výše! Komfortní jízdu vozem Mercedes si během nadcházejícího fotbalového ročníku bude užívat kouč Aleš Křeček. Štocká firma Mercedes Cars & Servis tak utvrdila svoji pozici mezi významnými partnery klubu. Děkujeme! Celý článek

 
Servis
 
Klub •  Hráči •  Zápasy •  Mládež •  Multimedia •  Fanoušci •  Historie

© 2006-2020 FC Vysočina Jihlava & eSports.cz, s.r.o.  |  RSS
Veškerý obsah stránek chráněn podle autorského zákona a jeho přejímaní bez výslovného souhlasu redakce je zakázáno. Povolena je citace částí materiálů zde zveřejněných s uvedením zdroje www,fcvysocina.cz.

 
 
 
 

Akcionáři klubu

Hlavní partneři klubu

Významní partneři klubu

Partneři klubu

Mediální partneři klubu