18.09.2011, Miroslav Fuks

Jihlavanky přehrály Hodonín

Jihlavanky přehrály HodonínJihlavské hráčky sehrály těžký duel proti třetímu celku tabulky Hodonínu. Po nevýrazné první půly se herně zvedly a své soupeřky přehrály. Pod zasloužené vítězství 2:0 (0:0) se svými brankamni podepsaly Petra Čechová a Petra Žampová.

 
FC VysočinaFC Vysočina
4.kolo, sobota 17.9.2011, 11:00
2:0
(0:0)
HodonínHodonín
 
Góly: 60. Čechová, 87. P.Žampová
Diváci: 40
FC Vysočina: Havrdová - Wasserbauerová, M.Žampová, Štefaniková, Dáňová - Macháčková, P.Žampová, Šerá, Z.Žampová - Čechová (88. Lačná), Francálková (73. Valentová, 89 Vinická)
 

Komentář

Hodnocení trenéra Josefa Žampy: "První půle se odehrávala ve středu hřiště. Odehrával se dost nezáživným fotbal z obou stran s velmi malými náznaky kombinace a málo šancemi. Jediná výraznější šance, kdy se domácí útočnice Čechová octla na vápně sama před golmankou, nedokázala proměnit.

Prvních deset minut druhého poločasu holky předváděly stejně nezáživnou hru, spíš oboustranně nakopávané balony, ikdyž v kabině dostaly dost výrazně najevo, že to takhle hrát nemůžou. Potom se ale domácí vrátily zpět k fotbalu, který jim vyhovuje, začaly kombinovat a na pronikající Šerou středem hřiště, po krásném pasu mezi obranu hostí, musel zákonitě přijít faul. V 60. minutě si postavila míč asi dvacet metrů od branky Čechová a krásnou střelou kolem zdi, kterou ještě malinko přizvedla domácí obránkyně, vymetla hostující golmance šibenici. Nadále se hrál výrazně lepší fotbal jak v prvních padesáti minutách, bylo to patrné i ze šancí na obou stranách. V 87. minutě domácí stoperka M.Žampová našla v blízkosti postranní čáry volnou střídající Valentovou a ta nabídla šanci skvělou přihrávkou mezi obranu hostujícího celku Čechové, která si převzala míč těsně za půlící čarou. V rychlém brejku, kde svým sprintem za sebou nechala všechny obránce, a tváří v tvář golmance, kdy mohla sama zakončit, podala míč nabíhající P.Žampové a ta se do otevřené branky asi z jedenácti metrů nemýlila. Holky si svým dobrým výkonem připsaly tři cenné body."

 
Související
Hráč zápasu

Výsledky Hráč září 2020

1. Smejkal Tomáš 232b.
2. Vedral Filip 216b.
3. Číž Lumír 149b.
4. Lacko Matúš 123b.
5. Peřina Jaroslav 75b.
6. Štefánek Róbert 67b.
7. Vlček Tomáš 51b.
Aktuálně

Aktuální komentář Lukáše Vaculíka

Přinášíme komentář Lukáše Vaculíka, sportovního ředitele a člena představenstva FC VYSOČINA JIHLAVA, a.s., k aktuálním tématům, která hýbou českým fotbalem. Celý článek

 
Servis
 
Klub •  Hráči •  Zápasy •  Mládež •  Multimedia •  Fanoušci •  Historie

© 2006-2020 FC Vysočina Jihlava & eSports.cz, s.r.o.  |  RSS
Veškerý obsah stránek chráněn podle autorského zákona a jeho přejímaní bez výslovného souhlasu redakce je zakázáno. Povolena je citace částí materiálů zde zveřejněných s uvedením zdroje www,fcvysocina.cz.

 
 
 
 

Akcionáři klubu

Generální partner klubu

Hlavní partneři klubu

Významní partneři klubu

Partneři klubu

Mediální partneři klubu