15.04.2012, Josef Žampa

Holky smetly Brumov!

Holky smetly Brumov!Brumov se v utkání Moravskoslezské ženské ligy ujal vedení, ovšem to bylo vše, co v utkání předvedl. Poté už začaly úřadovat produktivní jihlavské střelkyně, které konto domácích hráče zatížily sedmi zásahy. Vysočina tak z Brumova odvezla výhru 1:7 (1:4).

 
BrumovBrumov
11.kolo, sobota 14.4.2012, 15:00
1:7
(1:4)
FC VysočinaFC Vysočina
 
Góly: 17. Škrabolová - 18. P.Žampová, 21. Šerá, 27. Macháčková, 39. Čechová, 56. Lačná, 65. a 82. D.Procházková
Diváci: 0
Brumov: Krahulcová - Sochorová, Kozubíková, Buriánková ( 46. Trčková ), Poláchová, Škrabolová, Plášková, Miklasová, Krahulová (31. Trochtová, 85. Koutná ), Ptáčková, Olejníková
FC Vysočina: Klimešová - Z.Žampová, Štefaniková, M.Žampová, Dáňová - Macháčková (75. Vinická), P.Žampová, Lačná, Šerá - Čechová (73. Valentová), D.Procházková (85. Ryšavá).
 

Komentář

Domácí se pokoušely zastrašit jihlavanky svou tvrdou, mnohdy až surovou hrou, která jim byla tolerována i rozhodčími. Dokonce dokázaly již v 17. minutě skórovat, ale to bylo vše, co za celých devadesát minut předvedly. Minutu nato se prosadila P.Žampová, a toto rychlé vyrovnání vlastně rozhodlo o celém zápase. Domácí se touto rychlou odpovědí sesypaly. Nedokázaly si vypracovat jedinou slušnou šanci a ohrozit branku. Oproti tomu se hostující tým dostal do sedla a tahal otěže zápasu. Ve 21. minutě přidala druhou branku Šerá, o čtyři minuty později Macháčková a ještě do přestávky skórovala Čechová. Po změně stran se hra odvíjela ve stejné režii. Domácí jen nakopávaly balony, oproti tomu holky z Vysočiny dobře kombinovaly a ještě přidaly tři branky. V 56. minutě Lačná, v 65. a 82. minutě se dvakrát trefila D.Procházková. Jihlavská děvčata podala velmi dobrý výkon, okořeněný mnoha pěknými fotbalovými momenty.

 
Související
Hráč zápasu

Výsledky Hráč května 2019

1. Šulc Pavel 282b.
2. Zoubele Lukáš 179b.
3. Tijani Mohamed 103b.
4. Vaculík Lukáš 102b.
5. Novotný Filip 69b.
6. Vejmola Luděk 62b.
7. Preisler Dominik 38b.
Aktuálně

U16 na All Stars Cupu: velmi dobré 10. místo!

Mladší dorostenci FC Vysočina se ve dnech od 14. do 16. června po dvou letech znovu představili na prestižním mezinárodním turnaji All Stars Cup. V obrovské konkurenci se v Praze rozhodně neztratili a při měření sil proti špičkovým světovým klubům zanechali velmi dobrý dojem. Po úvodních dnech jim jen těsně unikl postup do finálové osmičky a... Celý článek

 
Servis
 
Klub •  Hráči •  Zápasy •  Mládež •  Multimedia •  Fanoušci •  Historie

© 2006-2019 FC Vysočina Jihlava & eSports.cz, s.r.o.  |  RSS
Veškerý obsah stránek chráněn podle autorského zákona a jeho přejímaní bez výslovného souhlasu redakce je zakázáno. Povolena je citace částí materiálů zde zveřejněných s uvedením zdroje www,fcvysocina.cz.

 
 
 
M-soft
 

Akcionáři klubu

Hlavní partneři klubu

Významní partneři klubu

Partneři klubu

Mediální partneři klubu