24.05.2019, Miroslav Fuks

Historická tečka za JL: ofenzivní přestřelka v Jablonci

Historická tečka za JL: ofenzivní přestřelka v JablonciFotbalisté FC Vysočina a Jablonce se dnes naposledy představili v Juniorské lize. Historickou tečku za sedmi ročníky v této soutěži udělala ofenzivní přestřelka, která nabídla 8 branek a konečnou remízu 4:4 (3:2). Na jihlavské straně se hattrickem zaskvěl Amir Mašić.

JablonecJablonec
9.kolo, pátek 24.5.2019, 11:00
4:4
(3:2)

Góly: 16. a 36. Peřina, 22. Breda, 43. Maqastena – 14., 66. a 71. Mašić, 12. Breda (vla.),
ŽK: 31. Dutka, 77. Šteffl
Rozhodčí: Hock – Melichar, Vodrážka
Jablonec: Vajner – Hani (58. Kozák), Petržilka, Štěpánek, Peřina, Breda, Haitl (K), Kebísek, Pleštil (69. Šohaj), Maqastena (50. Horáček), Breda
FC Vysočina: Dutka – Křišťál, Svatík, Kolčava, Dujmović (46. L.Trnka) – Karmazín, Urbánek – Sargsyan, Šteffl, Řezáč (81. Mory) – Mašić. Náhradníci: Rodan.

„Na závěr soutěžního ročníku jsme sehráli ofenzívní bezstarostné utkání, v němž jsme měli velmi dobrý vstup do utkání a brzy jsme po hezkých brankách vedli 0:2. Jenže jsme se nevyvarovali hrubých chyb ve všech řadách a umožnili jsme domácím, aby ještě do poločasu strhli vedení na svoji stranu. Když zkraje druhého dějství zvýšili na 4:2, tak nic nenasvědčovalo tomu, že bychom ze severu Čech mohli odvézt nějaké body. Jenže, jak utkání začalo, tak i skončilo. Domácí se nevyvarovali hernímu útlumu a Mašić dokázal vyrovnat na 4:4. A to jsme mohli odjet i se třemi body, kdyby Křišťál deset minut před koncem dokázal proměnit svůj samostatný nájezd na gólmana. Konečná remíza je však asi spravedlivá,“ řekl v pozápasovém komentáři trenér Michal Kadlec.