28.01.2013, David Zeman

Dorost v přípravě podlehl Pardubicím

Dorost v přípravě podlehl PardubicímStarší dorost ve druhém přípravném utkání podlehl stejně starému vyběru Pardubic 1:0 (0:0). V dalším přípravném utkání se střetne dorost v sobotu 2.2. od 11:00 s Chrudimí.

 
PardubicePardubice
Přát., neděle 27.1.2013, 12:00
1:0
(0:0)
FC Vysočina dorostFC Vysočina dorost
 
I. půle: Kotnour - Pedro, Kriegsmann, Hanousek, Ujčík - Hron, Zábrodský, Maruš, Klusák - Demeter, Kelbler. II. půle: Pelikus - Poul,Košík, Hanousek, Ločárek - Trojánek, Zábrodský, Maruš, Homola - Morava, Čáp.
Diváci: 0
 

Komentář

"Odehráli jsme podstatně lepší utkání než před týdnem. V prvním poločase jsme hráli velmi dobře. Byli jsme aktivní, přesní v kombinaci a vytvořili jsme si pět zajímavých situací, které volali po gólu. Bohužel jsme finální fazi neřešili dostatečně přesně. Tam musíme pracovat na zlepšení, zápasy budou i o jedné šanci. Ve druhém poločase již nebyla naše hra optimální. Nebyli jsme již tolik kompaktní a navíc jsme střelou z velké dálky inkasovali a tím i prohráli. Utkání nás posunulo dál a převládali především v prvním poločase pozitiva." ohodnotil utkání trenér David Oulehla.

 
Související
Hráč zápasu

Výsledky Hráč listopadu 2019

1. Fortelný Jan 234b.
2. Smejkal Tomáš 99b.
3. Tlustý Petr 90b.
4. Vejmola Luděk 78b.
5. Javůrek Jan 65b.
6. Vaculík Lukáš 62b.
7. Zoubele Lukáš 55b.
Aktuálně

Josef Morkus: Věříme, že se kluci vrátí silnější, vytrvalejší a odolnější

Celosvětová koronovariová krize má samozřejmě výrazný dopad i na český mládežnický fotbal. Zhruba 350 mladých fotbalistů a fotbalistek FKM Vysočina Jihlava, stejně tak více než čtyři desítky jejich trenérů a členů realizačních týmů má vystavenou nucenou fotbalovou stopku. Nejen o řešení individuálního tréninkového jsme si povídali s Josefem... Celý článek

 
Servis
 
Klub •  Hráči •  Zápasy •  Mládež •  Multimedia •  Fanoušci •  Historie

© 2006-2020 FC Vysočina Jihlava & eSports.cz, s.r.o.  |  RSS
Veškerý obsah stránek chráněn podle autorského zákona a jeho přejímaní bez výslovného souhlasu redakce je zakázáno. Povolena je citace částí materiálů zde zveřejněných s uvedením zdroje www,fcvysocina.cz.

 
 
 
 

Akcionáři klubu

Hlavní partneři klubu

Významní partneři klubu

Partneři klubu

Mediální partneři klubu