22.09.2007, Miroslav Fuks

Dobrý výkon dorostu k bodům nevedl

Dobrý výkon dorostu k bodům nevedlStarší dorost navázal do dobré výkony posledních kol, což bohužel na půdě Teplice k bodovému zisku nevedlo. Přesto měl trenér Krieg ke svým svěřencům jen slova chvály. Jedinou branku Vysočiny vstřelil Vojtěch Šandera.

 
TepliceTeplice
8.kolo, sobota 22.9.2007, 14:15
3:1
(1:0)
FC VysočinaFC Vysočina
 
Gól Vysočiny: Šandera
Diváci: 0
Teplice: Hlavoněk – Kubeš, Filip (60. Raška), Pražák, Urbánek – Hirsch, Šandera, L.Procházka, V.Černý (25. Žilka, 70. Pohanka) – Tecl, Pikl.
 

Komentář

„Začátek jsme měli velmi dobrý a do 15. minuty jsme byli aktivnějším týmem. Měli jsme i dvě gólové šance, jenže po standardce jsme mířili pouze do tyče a o chvíli později Pikl po samostatném průniku přeloboval i branku. Jak už to tak ve fotbale bývá, tak se vedení ujal soupeř. Teplice se ujali vedení po velmi šťastném, ale krásném voleji z hranice šestnáctky. Druhý poločas opět zahájily naše šance, ovšem Procházka v té největší střelu prováhal. Nadále jsme byli aktivní a tvořili jsme hru a soupeř vycházel z brejků. Jeden z nich využil ke zvýšení na 2:0. Poté však Šandera po centru Procházky snížil a my jsme maximálně otevřeli hru a hráli jsme na tři útočníky. Bohužel, branku jsme nevstřelili a naopak přišel třetí úspěch domácích. Přesto své hráče musím velmi pochválit. Hráli na hranici sebeobětování a vyčerpání a velmi dobře. Kvalita v koncovce nám však tentokráte chyběla a fotbal nás tak nastavil svoji krutou tvář. Ze zápasu jsme však odešli se vztyčenou hlavou,“ řekl po utkání trenér Krieg.

 
Související
Hráč zápasu

Výsledky Hráč září 2020

1. Smejkal Tomáš 232b.
2. Vedral Filip 216b.
3. Číž Lumír 149b.
4. Lacko Matúš 123b.
5. Peřina Jaroslav 75b.
6. Štefánek Róbert 67b.
7. Vlček Tomáš 51b.
Aktuálně

S Josefem Morkusem nejen o přerušení Moravskoslezských fotbalových soutěží

Nouzový stav a další zpřísnění opatřením ohledně druhé vlny pandemie koronaviru vedlo k očekávanému nemilému rozhodnutí. Na Moravě a Slezsku byly přerušeny a do jara odloženy veškeré soutěže od dospělých po přípravky. Nejen o aktuální situaci jsme hovořili s Josefem Morkusem, manažerem Fotbalového klubu mládeže Vysočina Jihlava. Celý článek

 
Servis
 
Klub •  Hráči •  Zápasy •  Mládež •  Multimedia •  Fanoušci •  Historie

© 2006-2020 FC Vysočina Jihlava & eSports.cz, s.r.o.  |  RSS
Veškerý obsah stránek chráněn podle autorského zákona a jeho přejímaní bez výslovného souhlasu redakce je zakázáno. Povolena je citace částí materiálů zde zveřejněných s uvedením zdroje www,fcvysocina.cz.

 
 
 
 

Akcionáři klubu

Generální partner klubu

Hlavní partneři klubu

Významní partneři klubu

Partneři klubu

Mediální partneři klubu