13.08.2008, Miroslav Fuks

Baník vytrestal starší dorost

Baník vytrestal starší dorostStarší dorostenci odstartovali v novém ročníku extraligy neslavně. Na půdě tradičně silného Baníku Ostrava prohráli 3:0 (1:0), když rozhodující góly inkasovali až v 89. a 90. minutě.

OstravaOstrava
1.kolo, středa 13.8.2008, 13:30
3:0
(1:0)

FC Vysočina: J.Procházka – Bambula, Pražák, Z.Kučera, Machálek (77. Poláček) – Šandera, Kopic, Leligdon (46. T.Kučera), Dobrovolný (71. D.Vacek) – Vydra, Pikl.

„Do první půle jsme vstoupili pasivně, přesto jsme se už v 11. minutě mohli ujmout vedení. Vydra však hlavičkoval nepřesně. Z naší strany to však bylo víceméně vše, hráli jsme zakřiknutě a nedařila se nám kombinace. Baník po zásluze vstřelil první gól. Ve druhé části se nám podařilo zvýšit aktivitu, začali jsme produkovat lepší a nebezpečnější fotbal a objevili jsme se v několika slibných příležitostech. Žádnou jsme však nedotáhli do konce a ve chvíli, kdy jsme bojovali o remízu a hráli pouze na tři obránce, přišly v 89. a 90. minutě rozhodující údery domácích. Výsledek je pro nás krutý, Baník nás vytrestal a poučil do dalších zápasů. Už tuto sobotu nás čeká další nesmírně těžký duel, kdy doma od 11 hodin hostíme Sigmu Olomouc. Věřím, že se dáme dohromady a tentokráte nezůstaneme bez bodového zisku,“ řekl k podzimní premiéře kouč Roman Kučera.