FC VysočinaFC Vysočina
10.kolo, středa 31.5.2023, 15:00, Jihlava, Jiráskova ul.
3:1
(3:0)
Frýdek-MístekFrýdek-Místek
 
Branky: 22., 30. a 38. Tomek.
Diváci: 0
FC Vysočina: Kadlec - Urbánek, Říha, Hnízdil, Tlačbaba - Hanus, Ritter, Novotný - Krahula (55. Zvolánek), Tomek (55. Ženíšek), Pelikán (41. Kasáček).
 

Komentář

"Ve velkém horku jsme přivítali celek z Frýdku Místku. Odměnou bylo, že jsme mohli hrát na hlavním hřišti. Soupeře už známe. Byl to proti nim za poslední půlrok již třetí zápas. Chtěli jsme hrát aktivně na míči, se snahou o změnu těžiště, abychom soupeře unavili, natáhli na sebe a poté reagovali a řešili situace. Soupeř byl jako vždy běhavý a agresivní v soubojích. V utkání jsme si vytvořili mnoho šancí. Musím pochválit celý tým za přenesení principů z tréninku do zápasu. Až na pár výpadků jsme dodrželi, co jsme si řekli", uvedl po utkání trenér Pavel Benda.
 
Související
Aktuálně

Josef Vrzáček: Jsme rádi, že se můžeme nadále měřit s nejlepšimi kluby v republice

Vytyčený předsezónní cíl byl splněn, starší dorostenci se zachránili v nejvyšší dorostenecké soutěži a zahrajou si tak mezi elitou i v příštím ročníku. Přinášíme vám proto rozhovor s hlavním trenérem staršího dorostu Josefem Vrzáčkem, ve kterém zhodnotí uplynulý rok a nastíní plány na nadcházející sezónu. Celý článek

 
Servis
 
Klub •  Hráči •  Zápasy •  Mládež •  Multimedia •  Fanoušci •  Historie

© 2006-2024 FC Vysočina Jihlava & eSports.cz, s.r.o.  |  RSS
Veškerý obsah stránek chráněn podle autorského zákona a jeho přejímaní bez výslovného souhlasu redakce je zakázáno. Povolena je citace částí materiálů zde zveřejněných s uvedením zdroje www,fcvysocina.cz.
Nastavení cookies

 
 
 
 

Akcionáři klubu

Hlavní partneři klubu

Významní partneři klubu

Partneři klubu

Mediální partneři klubu