5:6
(3:5)

Góly: Marushchak 4, Paseka, Fuks
FC Vysočina: Trnovský - Musil, Lenikus, Hájek, Nevosad, Novák T., Hrad - Fuks, Novák J., Diviš - Marushchak, Skryja, Tichánek, Paseka, Barák

"Sehráli jsme zápas dvou poločasů. V prvním poločase jsme měli naprostou herní převahu a na hřišti jsme působili velice dominantně. Bylo k vidění plno krásných akcí a hlavně z naší strany kombinační hra. To, že děláme chyby v rozehrávce a soupeře tím většinou vystavujeme do stoprocentních šancí, to se prostě v této věkové kategorii stávat bude, důležité ale je, že se z těchto chyb snažíme poučit a postupně je odstraňujeme. Co mě ale netěší je, že jsme se druhý poločas, hlavně posledních dvacet minut, přizpůsobili soupeři a přestali hrát tak, jak se chceme na hřišti prezentovat, to by se stávat nemělo. Každopádně si kluci zaslouží pochvalu, jakým způsobem zápas zvládli a každý hráč na hřišti odevzdal úplně všechno, máme sérii tří vítězství, což mě obrovsky těší. Teď nás čeká opravdu kvalitní soupeř ze Zlína, který nás určitě výborně prověří", řekl k utkání trenér Jakub Pavlas.